Podziękowania dla świadków – pomysłowe prezenty, które procentują

Podziękowania dla świadków – pomysłowe prezenty, które procentująPodziękowania dla świadków werbalne nie wystarczą, aby zrekompensować najważniejszym drużbom trud, który włożyli w pełnienie tak odpowiedzialnych zadań podczas wesela. Gdyby nie oni, wasze małżeństwo byłoby nieważne, a przyjęcie weselne – nudne. To świadkowe i świadkowie mają przygotowanych wiele niespodzianek w zanadrzu, żeby odstresować nowożeńców. Czasem szalone pomysły procentują zakłopotaniem. Jednak w większości przypadków mają wymiar sentymentalny, a dzięki nim Państwo Młodzi mogą z łezką w oku wspominać czasy, w których ich wzajemne uczucie rozpoczęło się. Randki, wycieczki, ukradkowe pocałunki, które finalnie zakończyły się zaręczynami. Świadkowie to osoby bliskie, które znają was równie dobrze, co wy ich, dlatego właśnie powierzyliście im świadkowanie. Czas odwdzięczyć się za to, że byli do waszej dyspozycji aż do momentu, gdy ostatni gość zszedł z parkietu. Drużbowie czuwali, by na każdym stoliku była pełna butelka zimnej wódki i skutecznie bronili Pana Młodego przed skutkami wznoszenia toastów z każdym z gości weselnych. Świadkowe ratowały z opresji, gdy Pannie Młodej zburzyła się fryzura, rozmazał make up, czy poszło oczko w pończochach samonośnych. 


Co na podziękowanie dla świadków możecie wymyślić, żeby nagrodzić ich wysiłek i to, że stawili czoła takiej ważnej roli? Wiadomo nie od dziś, że jako wyraz wdzięczności i na frasunek najlepszy jest dobry trunek. Świadkowa i świadek będą zadowoleni z prezentu ze znaczną zawartością procentów. Zasięgnijcie rady, jakie wino i whiskey preferują, zapakujcie i gotowe! Sama torebka prezentowa nie wystarczy, dlatego zajrzyjcie do Ślubnych Zakupów i wybierzcie niekonwencjonalne opakowanie dla butelki szlachetnego trunku dla świadkowej i dla świadka. Nasz zespół zna się na prezentach najlepiej, więc doradzimy wam, czy lepiej zainwestować w skrzynię, box, czy może worek, żeby alkohol prezentował się bardziej elegancko i zaprocentował wdzięcznością obdarowanych.Etykieta personalizowana na alkohol jako podziękowanie dla świadkowej

Podziękowanie dla świadka weselnego – obowiązek czy dobry zwyczaj?

Podziękowania dla świadków weselnych są w dobrym tonie, ponieważ zawsze warto podziękować i odwdzięczyć się za bycie w gotowości do działania w imieniu Pary Młodej podczas wesela, pilnowanie obrączek i telegramów, czy wypełnianie innych odpowiedzialnych zadań związanych ze świadkowaniem. Aby świadkowie nie czuli się skrępowani i zakłopotani, a prezent był adekwatny do włożonego wysiłku, idealna w tej roli będzie skrzynka drewniana, na dnie której znajduje się butelka ulubionego alkoholu brata i siostry, czy przyjaciela i przyjaciółki. Dla świadkowej obowiązkowo w różowym kolorze, a dla świadka – w naturalnym kolorze drewna bądź czerni. Co wsadzić do środka skrzyni, zależy już tylko od twojej wyobraźni i oczywiście preferencji świadków. Alkohol jest świetny – nie ma terminu przydatności do spożycia, szlachetnieje w miarę upływu czasu i nadaje się jako prezent na każdą okazję. 


Czy prezent dla świadka i świadkowej jako wyraz wdzięczności to obowiązek? Absolutnie nie! Ale dobrym zwyczajem jest podarowanie choćby symbolicznego upominku, jakim jest wino, które pomoże zrelaksować się po weselnym dyżurze, nocy pełnej zabaw, czy atrakcji i tańców do białego rana. W celu zwiększenia atrakcyjności alkoholowego prezentu spersonalizuj go, dokładając samoprzylepną etykietę z tekstem podziękowania i przyciągającą uwagę grafiką. 

Tekst podziękowania dla świadków

Jaki powinien być tekst podziękowania dla świadków? Czy wymyślić autorskie podziękowania, czy może skorzystać z gotowych podpowiedzi? Możesz mieć jedno i drugie! Zainspiruj się!


Kochana + imię świadkowej

Dziękujemy Ci

Za pomoc i dobre rady, dzięki którym ten dzień

Jest najpiękniejszym dniem w naszym życiu


Dziękujemy, że byłeś naszym świadkiem

W dniu naszego ślubu

dziękujemy Ci za to, że mogliśmy liczyć

na Twoją pomoc i wsparcie

w tej ważnej chwili naszego życia


Najlepsza świadkowa na świecie!

dziękujemy ci

za twoje wielkie serce.

pomocną dłoń i dobre rady

oraz za to, że zawsze

możemy na ciebie liczyć!

 

W dniu naszego ślubu

Dziękujemy Ci za to,

że mogliśmy liczyć

na Twoją pomoc i wsparcie

w tej ważnej chwili naszego życia.

Pragniemy Ci również podziękować

za pomoc w przygotowaniach

do naszego ślubu oraz

zabawy weselnej.

To dzięki Tobie dzisiejszy wieczór

był tak wyjątkowy

 

Koniecznie dodaj imiona świadków, datę ślubu i podpis Młodej Pary. Dzięki personalizacji, etykieta samoprzylepna na wino  sprawi, że wino stanie się wyjątkową pamiątką z wesela i tym samym prezentem, który z pewnością zaowocuje dozgonną przyjaźnią. 

 

Jeśli masz głowę pełną pomysłów, wymyśl własny tekst podziękowania dla świadków. To dopiero będzie oryginalny prezent! Do słów: najlepsza świadkowa/ najlepszy świadek na świecie, dorzuć frazę dziękujemy, dałaś radę/dałeś radę. Metaliczna czcionka na matowym tle wygląda świetnie! Prezent będzie się doskonale prezentował za przedszkolną witryną czy w barku pierwszej druhny bądź pierwszego drużby. 

Oryginalne podziękowania dla świadków – szata zdobi butelkę


Co zrobić, by spersonalizowane oryginalne podziękowania dla świadków stały się najlepszym prezentem? Odpowiednio zapakować – rzecz jasna! Co może pomieścić procentowe podziękowania dla świadków? Skrzynka! Z naturalnego drewna, pomalowana na biało, różowo lub czarno. Jeśli planujesz podziękowanie dla świadkowej – box różowy pomieści więcej drobnych upominków oprócz wina, prosecco lub szampana. W roli podziękowania dla świadków, skrzynka na alkohol lub nosidło na sześć piw – to prezenty, z których panowie będą szczególnie zadowoleni. Nie zapominaj dorzucić personalizowanego otwieracza – prezent stanie się bardziej praktyczny.Personalizowane nosidło na piwo dla świadka


Piękna skrzynia na wino w prezencie na podziekowanie dla świadkowej
 


Podziękowanie dla świadków – pomysły na wesoło

Podziękowanie dla świadków na wesoło pomaga przełamać lody, pozbyć się krępującego milczenia, oraz zniwelować stres związany z przygotowaniami do przyjęcia i uroczystości zaślubin. Najlepszą formą prezentu są wyrazy wdzięczności i jednocześnie podziękowania dla świadków – dyplom uznania za wypełnienie obowiązków i odegranie prawie że oscarowej roli podczas wesela. Dyplom, statuetka Oscara, szarfa, przypinka, kotylion, personalizowana koszulka oraz wino lub whiskey z zabawnym personalizowanym tekstem to najlepsze prezenty na wesoło. Taki sposób na podziękowanie dla świadka i świadkowej jest doskonały! 

Prezent – podziękowanie dla świadków z procentową zawartością


Jaki jeszcze może być prezent – podziękowanie dla świadków? Najlepiej taki, który zawiera procenty! W formie podziękowania dla świadków – alkohol powinien być odpowiedni. Najlepiej zadać pytanie znajomym świadków, w celu ustalenia ich ulubionego smaku wódki, czy gatunku wina lub whiskey. Na wódkę smakową i nalewkę w formie podziękowania dla świadków – karafka z personalizacją będzie właściwa. Gdy masz wybrane jako podziękowanie dla świadka wino, pamiętaj o wytypowaniu rodzaju szczepów winorośli. Merlot, Chardonnay i Sauvignon-Cabernet są najpopularniejszymi gatunkami. Gdy natomiast jako podziękowanie dla świadka whisky gra rolę główną, ustal czy przyjaciel preferuje odmianę single malt czy blended. To kluczowe dla wyboru satysfakcjonującego go prezentu o wysokiej zawartości alkoholu.


Podziękowanie dla Świadka

W co opakować prezent na podziękowanie dla świadków?

Alkohol jako prezent na podziękowanie dla świadków możesz bardzo kreatywnie zapakować. Jakie masz opcje do wyboru?


  • etykieta na alkohol
  • skrzynka drewniana
  • nosidło na piwa
  • pudełko drewniane z uchwytem
  • zestaw: etykieta personalizowana i skrzynka drewniana
  • worek
  • torebka prezentowa.


Personalizowaną etykietę na alkohol – wino, wódkę lub whisky oraz worek wybierz, jeśli chcesz wyeksponować samą butelkę z trunkiem. Skrzynka drewniana jest właściwa, gdy do alkoholu chcesz dobrać jeszcze parę drobnych upominków. Zestaw łączy walory obu prezentów. Piwne nosidło – niezbędnik każdego mężczyzny – oraz drewniane pudełko na wino z uchwytami jutowymi pomagają wygodnie transportować procentowe prezenty.Worek - opakowanie prezentu dla świadka

Wybierając opakowanie na alkohol jako podziękowania dla świadków, kiedy nadejdzie odpowiedni moment na wręczenie prezentu, zarówno świadkowa, jak i świadek przyjmą wysokoprocentowy upominek z wdzięcznością. Skrzynka, box i pudełko posłużą latami jako dekoracja i sposób przechowywania drobiazgów nawet po opróżnieniu zawartości. 


Odpowiednio opakowany i spersonalizowany alkohol to prezent sentymentalny, kreatywny, praktyczny i ekologiczny jednocześnie.


Alkohol wybrany, opakowanie wybrane! Można wznieść toast za najlepszych świadków na świecie. Zdrowie nasze w gardła wasze!Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2019: zobacz bestsellerową kolekcję ślubną w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.