Ekologiczne prezenciki dla gości na ślubie. Zielone wesele :)

 Ekologia jest dla nas ważna. Coraz częściej zwracamy więc uwagę przy wyborze upominków ślubnych. Nasze wybory padają na ekologiczne upominki ślubne. Darując prezenciki ekologiczne pokazujemy że ważny jest dla nas zrównoważony rozwój świata. Jako Młoda Para mamy wpływ na nasz wyjątkowy dzień.

Prezenciki dla gości powinny być niezapomniane dla naszych gości, ale jednocześnie przyjazne dla środowiska. Natura jest ważna. Dbajmy więc o nią, a nasze wybory ekologicznych prezentów niech pokażą że jesteśmy jej przyjaźni.

Wasz dzień ślubu może być bardzo zielony :)

Zobaczcie nasze pomysły na zielone, ekologiczne i zgodne z naturą prezenciki dla gości.

1. NASIONA w opakowaniu Niech miłość kwitnie Special Day

Małe nasionka kwiatów w podziękowaniu za przybycie naszych gości. Dzień naszego ślubu będzie rozkwitał przez lata. Dzięki nasionkom które goście otrzymają od nas w prezencie. Czy to nie urocze? Tak! Zielono będzie dzięki Wam! Pachnąco i pięknie. Co Wy myślicie o takim niezwykłym i oryginalnym upominku?

2.NASIONKA w kapsułce kreatywny upominek dla gości Ziarenka Miłości 

Czy goście mogą stworzyć łąkę kwietną? Oczywiście że tak! Małe nasionka kwiatów polnych zamknięte w uroczej kapsułce. Małe opakowanie jest biodegradowalne a więc ekologiczne! Ekologicznym podarunkom mówimy Tak. Dodatkowo opakowanie może być ozdobione Waszymi imionami. 


3. LAWENDA suszona w woreczku z organzy

Czy wiecie że zapach lawendy ma dużo dobrych właściwości? Poprawia apetyt i przyspiesza trawienie. Wasi goście po otrzymaniu woreczku pięknie pachnącego lawendą z pewnością zjedzą obiad ze smakiem :) Apetyt będzie przez całe wesele! Oczywiście trochę żartujemy, ale pamiętajcie że jak pokazują badania większość ludzi lubi zapach lawendy. Dlaczego więc nie podarować woreczków z lawendą na weselu?

4. MIÓD personalizowany Miłość jest słodka

Słodki miód czyli produkt naturalny i z pewnością kochany przez naturę. Właściwości zdrowotnych nie trzeba przedstawiać. Pochodzący z rodzinnej pasieki mini miodzik ucieszy z pewnością każdego. Na pewno już każdego dla kogo ekologia ma znaczenie. Wręcz osobiście prezent. Daj swoim gościom znać, jak bardzo ich lubisz, dając im tę słodką niespodziankę w postaci spersonalizowanego miodu w mini słoiczkach.

5. SUKULENT personalizowany na upominek dla gości

Podaruj swoim gościom coś, co może ozdobić ich duże i małe ogrody. Małe sukulenty można również hodować w domu. Zielone rośliny są łatwe w uprawie, oszczędzają wodę i pięknie wyglądają. Gdy kwitną sprawią, że wywołają uśmiech na twarzy hodowcy. Goście mogą po powrocie z wesela posadzić je w gruncie na zewnątrz, pojemnikach i skrzynkach na kwiaty. Małe sukulenty z pewnością są przyjazne dla środowiska. Mogą cieszyć oko przez lata. Może ktoś z gości pokaże jak roślinka kwitnie w Waszą rocznice ślubu. Czy nie byłoby to fantastyczne? 

 

 

 

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

  Sklep z dekoracjami i prezentami dla dzieci - zajrzyj tu po ślubie :)

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.