Balonowe LOVE

Dekoracje sali weselnej stały się niezwykle ważnym elementem podczas organizacji ślubu i przyjęcia weselnego. Wszystkie szczegóły, które składają się na aranżację, muszą być ze sobą spójne. Z tego też względu trzeba dostosować dekoracje sali, winietki ślubne, tablice powitalne, plany stołów, a nawet wygląd tortu weselnego. W ostatnich latach do łask wróciły właśnie dekoracje z balonów. 

Aby balonowe dekoracje weselne i ślubne zrobiły naprawdę duże wrażenie, warto zadbać o to, aby balony pojawiły się w naprawdę dużych ilościach. Skromne pęki po trzy czy cztery sztuki przymocowane to tu, to tam do ścian lub sufitu nie są zbyt efektowne. W tym przypadku nie bójmy się więc postawić na ilość!!!

Sufity i ściany
Dziesiątki balonów w tym samym kolorze lub w kilku odcieniach z tej samej palety barw same w sobie wystarczą, by stworzyć imponującą, weselną dekorację. Wystarczy umieścić je jeden obok drugiego na ścianie za stołem pary młodej lub pod sufitem i efekt wow gotowy. Ten ostatni pomysł sprawdzi się zwłaszcza w sytuacji, gdy w sali weselnej nie ma zbyt dużo miejsca na ozdoby.
Balonowe bramy, napisy
W tej roli znacznie lepiej niż pojedyncze sztuki sprawdzą się balonowe girlandy, które można rozwiesić także wewnątrz sali weselnej – albo pomiędzy drzewami, gdy zabawa się odbywa w plenerze lub nad bramą wjazdową. Oprócz girland w podobny sposób, można wykorzystać napisy ułożone z metalicznych balonów w kształcie liter lub cyfr. Mogą to być imiona lub inicjały nowożeńców, ewentualnie słowa kojarzące się z miłością i oczywiście ze ślubem.
Słowo balon w ostatnim czasie zyskało na swoim znaczeniu i powiększyło grono zwolenników. To już nie jest zwykły balon, który tak sobie wygląda po napompowaniu, teraz balony to prawdziwa sztuka, która zachwyca. Ten dodatek dekoracyjny, zyskał wiele na swoim wyglądzie. Można wybrać pośród balonów matowych, błyszczących, lakierowanych, z konfetti, w różnych kształtach i napisach. Oto najpopularniejsze balonowe dekoracje!

Balony w kształcie liter
Litery złote, srebrne i kolorowe, tak na prawdę, w kolorze jaki sobie wymarzycie. Mogą tworzyć napis Love lub imiona nowożeńców. Bez względu jaką opcję wybierzecie, będą wyglądać czarująco, szczególnie gdy dodacie do nich ozdoby z kwiatów. To idealne rozwiązanie, aby Wasza ścianka weselna była niepowtarzalna.  

 

Balony przezroczyste
Zdecydowaną nowością są balony przezroczyste, do których można włożyć różnego rodzaju dodatki. Mogą to być drobne rośliny, kwiaty, napisy lub konfetti, które będą pasować do całości dekoracji. To, co wymyślicie zależy tylko od Waszej wyobraźni. Najważniejsze aby Wam się podobało :)
Balony z napisami
Świetną opcją zwłaszcza do sesji ślubnych są duże balony z napisami. Można je dostać w różnych formach i kolorach. Najważniejsze, aby odpowiadały klimatowi całej sesji i aranżacji. Zdjęcia ślubne z takimi balonami będą przepiękną pamiątką na długie lata. 
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2019: zobacz bestsellerową kolekcję ślubną w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.