Organza lekka i świeża: jak stosować organzę na weselu?

Dekoracje ślubne i weselne zazwyczaj są bardzo eleganckie, oryginalne i piękne. Każda Młoda Para dba o to, by ceremonia odbywała się w wyjątkowym otoczeniu, a cała oprawa uroczystości była spójna. Warto zdecydować się na jednolitą kolorystykę wesela i postarać się o dobrze dobrane dekoracje. Mogą nam w tym pomóc specjalne materiały do dekoracji, którymi można udekorować kościół, stół weselny i całą salę.

Bohaterem dzisiejszego posta będzie świeża, lekka i bardzo dekoracyjna organza :-). Ten zwiewny, półprzezroczysty materiał dostępny jest w tak wielu kolorach, że bez problemu znajdziecie swój wymarzony odcień. Organza świetnie się układa i nadaje się do wielu zastosowań.

Organza na stole weselnym może stać się bazą do przygotowania całej aranżacji. Można ją puścić przez środek stołu na płasko lub też udrapować, co da efekt bardzo delikatny i niezwykle dekoracyjny. Można nią także opleść misy i wazony, by dodać im charakteru. Idealnym uzupełnieniem organzy na stole będzie organza na krzesłach. Bardzo łatwo można wywiązać z niej kokardy i ustroić krzesła w ciągu kilku chwil. Będą wyglądać magicznie, a kolor identyczny z tym na stole da efekt spójnej, kompletnej kompozycji.
Jeżeli na Waszej sali weselnej znajdują się filary czy ozdobne ciężkie elementy organtyna sprawdzi się świetnie również tam. Nada lekkiego wydźwięku nawet bardzo przytłaczającym elementom. Bardzo łatwo można nią ozdobić również kościół. Kościelne ławki przystrojone udrapowanym materiałem czy organzowymi kokardami nabiorą typowo ślubnego charakteru.
Organza poza wieloma zastosowaniami ma także dodatkową zaletę - jest bardzo niedroga, a za rolkę 9 metrów materiału zapłacimy mniej niż 8zł. Jest to świetna cena za tak wspaniały efekt, jaki możemy uzyskać na ślubie i weselu.
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.