Szlachetne barwy - złote zdobienia na Twoim weselu!

Jeśli jesteście miłośnikami oszałamiającej kaligrafii, przepięknych ornamentów i wszystkiego, co ma związek ze złotym kolorem, bez wątpienia będziecie całkowicie oczarowani tym, co znajdziecie poniżej.

Złote motywy królują na weselach już od bardzo dawna i wydaje się, że ta moda nie przeminie zbyt szybko. Trudno się dziwić! Złoto prezentuje się bardzo elegancko, pasuje do przyjęć zarówno w klasycznym stylu, jak i tym nowoczesnym.
Jako że jesteśmy wielbicielami złotych, szlachetnych barw stworzyliśmy ekskluzywną kolekcję, która ułatwi organizację wesela nawet najbardziej wymagającej Młodej Pary. W kolekcji Złota Elegancja znajdziecie wiele dekoracji, prezentów dla gości i nietuzinkowych pamiątek ślubnych, dzięki którym zachowacie czar wspomnień przez długie lata!

Na pierwszy ogień pójdą serwetki, bo nie da się ukryć, że te małe kawałki papieru lub flizeliny stanowią nieodzowny element każdego przyjęcia. Serwetki są nie tylko praktyczne, ale mogą stać się także idealnym uzupełnieniem całej aranżacji.


Obrączki to jedna z tych rzeczy, które pojawiają się na każdym ślubie. Podczas ceremonii ślubnej można je podać w różnorodny sposób. W tym przypadku postawiliśmy na klasyczne ślubne poduszeczki na obrączki. 


 Na ślubie i weselu Młodzi często decydują się na wręczenie prezentu rodzicom. Ma wyrażać wdzięczność za przybycie na tę ważną uroczystość i podziękować za pomoc włożoną w przygotowanie ślubu. Świetną formą takiego upominku będzie Księga Wspomnień dla rodziców. Taki czuły prezent z pewnością rozczuli mamę i tatę, a dodatkowo będzie rewelacyjną pamiątką.
 A jak ozdobić samochód ślubny? Istnieją gotowe przepiękne dekoracje na samochód ślubny, ale nie można zapomnieć o przepięknych tablicach rejestracyjnych! Tablice montuje się bardzo łatwo, a efekt jest wprost rewelacyjny! Koniecznie sięgnijcie po spersonalizowane tablice, by jeszcze bardziej podkreślić, że to właśnie Wasz wyjątkowy dzień!
 

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!