Pudełka na obrączki! Postaw na klasykę!

Pudełka na obrączki pomimo niewielkich gabarytów odgrywają wielką rolę podczas ślubu. Jak doskonale wiemy obrączki są jednym z najważniejszych symboli ceremonii - zakochani w ten sposób potwierdzają prawdziwość i szczerość składanej przez siebie przysięgi. Warto zatem zadbać o odpowiednią oprawę. Dobrze jeżeli pudełka na obrączki prezentują się równie świetnie jak cała reszta, a przede wszystkim pasowały do stylu, który wybraliśmy. 
Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować Wam urocze skrzyneczki na obrączki wykonane z drewna. Małe drewniane szkatułki są klasyczną formą przechowywania obrączek przed ślubem i podania ich na ślubnym kobiercu.
 

Pierwszą propozycją jest pudełko dla tych, którzy są entuzjastami rewelacyjnej kaligrafii i rustykalnych motywów. Skrzynka zdobiona jest z wierzchniej strony laserowo wycinanym napisem "Jesteś całym moim Światem", za to "Mr&Mrs" znajdziemy w środku. Przegródki w pudełku wypełnione zostały naturalnym mchem kojarzącym się z nieprzerwanie modnym stylem rustykalnym.
 Kolejne pudełko również zachwyca pięknymi napisami - "love" i "Mr&Mrs", które tym razem zostały dodatkowo ozdobione delikatną gałązką i motywem serca. W środku za to znajdziemy satynową wyściółkę, która prezentuje się bardzo elegancko! Ostatnia już propozycja cieszy oko swoim oryginalnym zdobieniem w postaci wyciętego w drewnie  kształtu sukni ślubnej oraz męskiego garnituru. Podobnie jak w poprzedniej propozycji środek wyścielony jest satyną, jednak tym razem w bieli i kontrastującej czerni. 


 
Pudełka przedstawione w poście oraz wiele innych znajdziecie na naszej stronie internetowej www.slubnezakupy.pl. Serdecznie zapraszamy! Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.