Alternatywne księgi gości - 5 oryginalnych pomysłów!

Każdy wie jak wyglądają klasyczne księgi gości, w których goście weselni wpisują życzenia i dedykacje na nowożeńców. Jakkolwiek piękna nie byłaby okładka niestety jest to wciąż tylko książka! Biorąc pod uwagę fakt, że księgi gości są jednymi z najwspanialszych ślubnych pamiątek - goście weselni potrafią zadziwiać swoją kreatywnością :) - warto zatem zadać się na oryginalność i skorzystać z alternatywnej wersji klasycznej księgi!

1. LISTY Z ŻYCZENIAMI ZAMKNIĘTE W BUTELCE!

Coś dla par, które kochają morze, bezludne wyspy i nie tylko! Butelka na weselne życzenia to tania, oryginalna i trwała alternatywa dla ksiąg weselnych. Szczególnie świetnie będzie prezentować się na imprezach z motywem marynistycznym. Wersja z etykietą, na której znajduje się napis "Zostaw dla nas wiadomość w butelce. Przeczytamy ją za rok w pierwszą rocznicę naszego ślubu." z pewnością doda gościom zastrzyku kreatywności i weny w tworzeniu wpisów! Arrr!

 
2. DREWNIANA RAMKA NA WESELNE ŻYCZENIA

Kolejnym nietuzinkowym pomysłem jest drewniana ramka  na życzenia, obok której możecie położyć kuferek lub skrzyneczkę z serduszkami wykonanymi z grubego papieru lub drewna. Na serduszkach każdy z gości wypisze życzenia dla Pary Młodej, a po zakończonej uroczystości Nowożeńcy będą mogli powiesić ramkę w domu, co tym samym będzie wspaniałym wspomnieniem wyjątkowego dnia jakim jest wesele.
 


 
3. DREWNIANE INICJAŁY NA WPISY WESELNYCH GOŚCI

Duże inicjały Pary Młodej wykonane z drewna lub plastiku to kolejna propozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Sporych rozmiarów monogramy to rewelacyjna alternatywa dla ksiąg gości, która świetnie sprawdzi się wśród Zakochanych ceniących sobie nowoczesne rozwiązania!


 
4. PUZZLE UKŁADAJĄCE SIĘ W DRZEWO

Cięte laserowo, starannie wykonane i przede wszystkim naturalne puzzle będące fantastyczną układanką, rewelacyjną dekoracją i pamiątką na długie lata! Pamiątkowe drzewo można łatwo przechowywać rozdzielając wszystkie elementy od siebie, dzięki czemu nie zajmie dużo miejsca, a w razie potrzeby można połączyć je z powrotem i ozdobić nimi wnętrze domu.
 
5. DRZEWKO ŻYCZEŃ WESELNYCH

Kolejna propozycja wykonana w 100% z drewna i będąca...drzewem! Tym razem drzewko nie jest płaskie a przestrzenne. Do drzewka dołączona jest skrzyneczka, w której znajduje się wiele serduszek, na których goście weselni wypiszą życzenia i powieszą je na nim.


 
Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadły Wam do gustu :) Wszystkie produkty znajdujące się w tym wpisie znajdziesz na naszej stronie internetowej www.slubnezakupy.pl.
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.