Obrączki inne niż wszystkie - propozycje oryginalnych obrączek ślubnych

Obrączki ślubne od dawien dawna są symbolem wzajemnej miłości, trwałości i wierności. Od zaślubin towarzyszą zakochanym długimi latami, przypominając tym samym o małżeńskim przyrzeczeniu, dniu ślubu i co najważniejsze najbliższej osobie.
Wybrać można je tylko raz dlatego to na jakie obrączki się zdecydujemy nie należy do prostych decyzji i trzeba ją bardzo dobrze przemyśleć. Obecnie na rynku znajdują się tysiące propozycji - w takim razie na co się zdecydować?
Dzisiaj zdecydowaliśmy się postawić na oryginalność i unikatowość. Przedstawiamy obrączki jakich jeszcze nie widzieliście!

Obrączki nie muszą być ze złota! 

Złoto wykorzystywane do wytwarzania obrączek ślubnych ma reprezentować czystość, bogactwo i więź między małżonkami. W dzisiejszych czasach coraz więcej par decyduje się na znacznie trwalsze materiały jak tytan, wolfram czy nawet stal chirurgiczną! Te materiały najczęściej wykorzystywane są przy designerskich projektach skierowanych dla nowoczesnych par niebojących się nowości!

 Coraz częściej jubilerzy łączą ze sobą różne metale co przynosi ciekawe efekty i zgodnie z przesądem obrączka z kilku różnych kruszców przynosi pełnię szczęścia małżeńskiego.
Sama kwestia estetyki jest indywidualna dla każdego człowieka, można jednak stwierdzić, że dobrze dobrane obrączki są kompromisem między estetyką a funkcjonalnością. Proste obrączki będą zdecydowanie bardziej wygodne - można jednak ozdobić je oryginalnym grawerunkiem w postaci linii papilarnych ukochanej osoby. Dla osób ceniących bardziej walory estetyczne wybór nietuzinkowych obrączek jest wprost ogromny! Jeżeli oboje kochacie podróże dodajcie element mapy na swoich obrączkach, jeżeli kochacie góry niech i one zagoszczą na przedmiocie, który już zawsze będzie zdobił Wasz palec!źródło zdjęć: pinterest.com

Obrączki podczas ślubu możesz podać w ślicznych pudełeczkach, które znajdziesz na naszej stronie internetowej www.slubnezakupy.pl


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.