Wesele zimą cz.1 - oświetlenie

Kalendarzowa zima zbliża się wielkimi krokami, dlatego przygotowaliśmy dla Was garść inspiracji na wesele w tym czasie. Żadnej wątpliwości nie podlega stwierdzenie, że zimowy okres jest niepowtarzalny - przepełniony magią, jednak niewiele par, bo zaledwie ok.15%, decyduje się na ślub właśnie w tym okresie, na szczęście daje to ogromne pole do popisu.
Jakie powinny być zatem dekoracje w czasie kiedy przyroda układa się do snu, robi się cicho i spokojnie? Zdecydowanie w podobnym tonie!

Nie od dziś wiadomo, że zimą zmrok zapada znacznie szybciej niż w sezonie ślubnym, dlatego rewelacyjnym pomysłem będzie użycie różnego rodzaju świec i lampionów, które nie tylko będą dodatkowym źródłem światła, ale również stworzą niepowtarzalny klimat i ocieplą zimowe popołudnie. Szczególnie pięknie prezentują się szklane świeczniki w kształcie bombki, które możemy zawiesić nad stołem oraz świeczniki na długiej nóżce do położenia na stole.
Świece bez wątpienia prezentują się pięknie i naturalnie, warto jednak wykorzystać również ozdoby w postaci lampek, które uzupełnią naszą świetlną aranżację w miejscach gdzie świece nie będą mogły służyć ze względów bezpieczeństwa. Tutaj z pomocą przychodzą fantastyczne ledowe girlandy, które genialnie prezentują się powieszone pod sufitem. Taka dekoracja doda ciepła w weselnej sali podczas panujących na zewnątrz mrozów.


Jak widzicie dzisiejszym motywem przewodnim były ozdoby świetlne, wkrótce kolejna moc zimowych inspiracji weselnych!

Inne elementy dekoracyjne widoczne na zdjęciach:
1. pokrowce na krzesła weselne
2. szklane sople wiszące
3. dekoracyjny tiul w bieli


Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!