Wesele zimą cz.2 - dekoracje

Kiedy usłyszymy hasło wesele zimą na myśl przychodzą nam głównie dekoracje w srebrno-białych barwach - na szczęście nie tylko! Ostatnio pisaliśmy wam o weselnym oświetleniu, które doda ciepła podczas zimowego popołudnia, a później wieczoru. Dzisiaj skupimy się na ozdobach weselnych szczególnie dla osób biorących ślub w grudniu, kiedy to można nawiązać do Świąt Bożego Narodzenia!

Oprócz wcześniej wspomnianych barw bieli i srebra wykorzystać możemy cieplejsze kolory, które ożywią wnętrze sali czy kościoła. Grudzień i cały świąteczny okres kojarzy się np. z jemiołą, której możemy użyć zamiast popularnego mirtu, czy gałązek sosny, do których dopiąć można czerwoną jarzębinę. Czas wokół Bożego Narodzenia niesie za sobą moc inspiracji - nie bójmy się przemycić ich na weselne dekoracje, bo co inne zapewni tak niepowtarzalny klimat?

Złota magia - fantastyczne serwety w kolorze ciepłego złota świetnie sprawdzą się na weselnym stole. Serwetki nie tylko są praktycznym dodatkiem ale również mogą być piękną dekoracją jeżeli zostaną dobrze dobrane! Jeżeli sama serwetka to mało warto skorzystać z przepięknego serwetnika ze zdobieniem w postaci aniołka - taka dekoracja doda elegancji na każdym stole!


Na weselnym stole również możemy rozsypać suszone pomarańcze pocięte w plasterki albo wykonać z ich wykorzystaniem dekoracje, które będą się pięknie prezentować i zachwycać swoim słodkim zapachem!


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!