Szklane ozdoby z roślinami to absolutny hit!

Organizując ślub dekoracjami zajmujemy się tak naprawdę w ostatnim etapie przygotowań, jednak to one nadają najwięcej uroku w miejscu gdzie będzie odbywać się ślub i wesele. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam nasze pomysły na dekoracje ze szkła z zawsze modnym roślinnym motywem, które świetnie odnajdą się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i przestrzeni otwartej i chociaż mamy teraz szarą jesień to tego typu dekoracje są nieśmiertelne i jeżeli planujecie ślub na wiosnę lub latem to pamiętajcie o tych cudownych drobiazgach, które nadadzą niepowtarzalnego uroku w tym ważnym dniu. Szkło to materiał wielokrotnego użytku, więc takie ozdoby będzie można później wykorzystać w domu - same korzyści!

Zacznijmy od czegoś tak oczywistego jak wazon - popularna metoda dekoracji nie musi być nudna! Świeżo cięte kwiaty we wspaniałym szklanym wazonie bez najmniejszej wątpliwości dodadzą lekkości i będą czarować Twoich gości swoim naturalnym zapachem!
Nieustannie na topie są również oryginalne wiszące szklane ozdoby w formie wazoników, kul, fiolek i sopelków. Świetnie nadają się do wykorzystania wewnątrz budynku, można je również powiesić w korytarzu, a nawet na dworze!  Do szklanych baniek za dnia możemy włożyć delikatne kwiatki, które subtelnie podkreślą elegancję przyjęcia, za to kiedy już zapadnie zmrok można zastąpić je świecami - szkoło świetnie rozproszy światło i nada niepowtarzalnego klimatu! 


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.