Podziękowania dla gości - tyle możliwości, więc co wybrać?


Organizując ślub wiele czasu spędzamy na wyborze wspaniałych zaproszeń dla gości aby zachęcić ich do udziału w tym wyjątkowym dniu, dlatego warto pokazać, że jesteśmy wdzięczni i w odpowiedni sposób podziękować im za przybycie i poświęcony na tę okazję czas. Dzięki takim drobnym upominkom pokażesz im, że są dla Ciebie ważni, sprawisz im tym radość i być może zapewnisz pamiątkę na wiele lat.

Słodkie prezenciki to dość popularny sposób podziękowania dla gości, dlatego watro dodać im oryginalności korzystając ze słodyczy o nietypowej formie, pysznym smaku i ciekawym opakowaniu! Mamy dwie propozycje takiego opakowania, a właściwie to cztery! 
Pudełko na słodycze w formie czarnego garnituru z muchą w komplecie z drugim pudełeczkiem w kształcie pięknej sukni ślubnej w kremowym kolorze z białą satynową wstążeczką. Taki produkt prezentuje się rewelacyjnie na weselnym stole - cieszy oczy i podniebienia gości! 


Kolejnym ciekawym opakowaniem na słodycze są pudełeczka w kształcie serc - symbolu miłości, który jak ulał pasuje do weselnej uroczystości. Na produkcie widocznym na zdjęciu poniżej znajdują się piękne tłoczone wzory i delikatna satynowa kokardka w dwóch wariantach kolorystycznych - jasnym dla niej, ciemnym dla niego. Słodycze to oczywiście nie jedyny sposób podziękowania gościom, inną równie doskonałą formą będą bańki mydlane w ciekawych opakowaniach stylizowanych np. na butelkę z szampanem. Oprócz walorów wizualnych takie rodzaj podziękowania może przynieść wiele frajdy zgromadzonym gościom i dać ciekawe efekty na zdjęciach! 
Aby rozluźnić atmosferę na samym początku wesela warto zdecydować się na zabawne upominki dla zgromadzonych. Przy nakryciu każdego z gości można umieścić regulamin wesela w bardzo zabawnej formie. Produkt bez wątpienia pomoże przełamać tak zwane "pierwsze lody" i zachęci gości do wspólnej zabawy do białego rana!


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.