Podziękowania dla świadkowej - kwiatowe inspiracje.


Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o super prezentach dla świadka, gdzie proponowaliśmy upominki w postaci much w drewnianym pudełku z naturalnego drewna - nie możemy zostać jednak obojętni w stosunku do drogich Pań pełniących tą jakże ważną funkcję podczas każdej ceremonii ślubnej! Dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji upominku z kwiatowym motywem, który z pewnością ucieszy każdą świadkową i stanie się miłym wspomnieniem tego pięknego dnia.


Podziękowanie dla Świadkowej na słodko i w kobiecym klimacie! 
Symboliczny prezent dla świadkowej, który można wręczyć na ślubie lub na weselu nie może być banalny! Jako pierwszą propozycję przedstawiamy pudełko z naturalnego drewna - piękno i trwałość natury. W środku słodki poczęstunek w postaci cukierków z motywem serduszek i bilecik z podziękowaniem. Grafika przedstawia piękne kwiaty w różnych kolorach.Inną propozycją prezentu dla świadkowej jest podziękowanie w formie dekoracyjnej.
Upominek w kształcie serca z tekstem podziękowania i pięknym kwiatowym motywem na grubym sznurku. Taka forma prezentu z pewnością ucieszy każdą świadkową, a po zakończonej uroczystości drewniane serce zawiśnie w widocznym miejscu w domu!


Absolutnym hitem wśród oryginalnych upominków jest podziękowanie 3D!
Jeżeli chcemy zaskoczyć obdarowanych efektem WOW warto wręczyć im coś nieprzeciętnego. Ostatnią propozycją jest prezent dla świadkowej w postaci karneciku z efektem trójwymiarowym - po otwarciu powstanie cudowna papierowa konstrukcja z kwitnącym drzewem wiśni i parą młodą po środku - genialny efekt! 


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.