5 BESTSELLERÓW 2017 ROKU

Ostatnie dni listopada przed nami, do końca roku pozostało już niewiele czasu, co za tym idzie pora na podsumowania! Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was 5 bestsellerów mijającego roku. Mogą one zainspirować przyszłe Młode Pary w nadchodzącym sezonie 2018.


1. Wystrzałowe konfetti 

Ryż lub groszaki? Nie w roku 2017! Podczas mijającego już sezonu szczególnie modne były wystrzałowe konfetti w przeróżnych wzorach począwszy od serc, poprzez motylki i płatki róż, skończywszy na miksach różnych kształtów! Dzięki sprężonemu powietrzu w tubie konfetti potrafi osiągnąć wysokość nawet do 10 metrów co daje niesamowity efekt.
Delikatne, kruche, a przede wszystkim niesamowicie smaczne ciasteczka z wróżbą w środku gościły na większości weselnych stołów w mijającym roku. Charakterystyczne półksiężycowe przysmaki zawierają tylko pozytywne przepowiednie, dzięki czemu są wspaniałą formą podziękowania dla gości i pomagają w przełamaniu „pierwszych lodów” na weselu! 


3. Pudełko na obrączki z kolekcji Greenery

Forma podania obrączek przy ślubnym kobiercu ma znaczenie i wie to każda para zarówno przed ślubem jak i po. Ten rok pokazał nam, że popularne poduszki odeszły do lamusa i największą popularnością cieszą się drewniane pudełka na obrączki z mchem w środku. Solidne, naturalne i bardzo piękne stają się pamiątką tego wyjątkowego dnia na długie lata.4. Krówki ślubne

Tradycyjne polskie krówki w pięknej oprawie zachwycają oko i podniebienie, prawdopodobnie właśnie to sprawiło, że słodkości cieszą się tak wielkim powodzeniem podczas wesel. Po wewnętrznej stronie papierka nadrukowano krótkie, rymowane podziękowania, które bawią gości i są świetnym bodźcem do rozpoczęcia zabawy!
5. Kontury na weselny tort

Nowoczesne akcenty na weselnych tortach skradły serca Młodych Par w roku 2017! Czarne kontury świetnie kontrastują z jasnymi barwami tortów, a ich gładka, przypominająca taflę lustra powierzchnia rewelacyjnie odbija światło świec lub fontann, co daje genialny efekt na zdjęciach i zachwyca obserwatorów.  

To i więcej produktów znajdziesz na naszej stronie www.slubnezakupy.pl! 

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!