Szkatułki na obrączki - elegancko i oryginalnie!


Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o tym jak w ciekawy sposób podać obrączki przy ślubnym kobiercu, prezentowaliśmy wtedy piękne drewniane pudełka zamiast standardowych poduszeczek. Dzisiaj mamy propozycję w nieco innej formie, a mianowicie eleganckich szkatułek wykonanych ze szkła, które będą równie trwałe jak te drewniane.
Moment, w którym dochodzi do wymiany obrączek między zakochanymi jest z pewnością jednym z najważniejszych podczas ślubnej ceremonii dlatego warto zadać o to, aby podać obrączki w ciekawej oprawie. Świetnie w tej roli sprawdzą się szklane szkatułki na obrączki! Prezentują się bardzo elegancko i mogą służyć jako pamiątka tego wyjątkowego dnia przez długie lata!

Naszą pierwszą propozycją będzie fantastyczna szkatułka z metalowymi brzegami, które dają efekt startego złota. W środku znajdziemy bardzo modny naturalny akcent, który nie zmienia się od kilku sezonów - mech. Oczywiście wiele zależy tuta od Waszej inwencji twórczej - środku świetnie odnajdą się również inne motywy roślinne jak płatki róż.


Równie wspaniale prezentuje się szkatułka na obrączki z czarnymi brzegami. Podobnie jak w poprzedniej propozycji środek możemy wypełnić według własnego uznania począwszy od klasycznej satyny, poprzez tiul skończywszy na naturalnych liściach, które pięknie będą wyglądać podczas jesiennego ślubu.To i więcej inspiracji znajdziesz na www.slubnezakupy.pl!

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!