Gry weselne - dodatek, dzięki któremu wszyscy będą się świetnie bawić!

Nowożeńcy zabiegają o to, by ich wesela upływały w fantastycznej atmosferze, a wszyscy goście bawili się świetnie do białego rana. Obawiamy się o to, że parkiet może świecić pustkami, a znudzeni goście nie będą potrafili się zintegrować. Jak do tego nie dopuścić? Rozwiązaniem są gry i atrakcje na wesele, dzięki którym nie musicie martwić się o to, że Wasze przyjęcie się nie uda.

Gry i zabawy nie tylko pozwalają rozładować naturalne w tym dniu napięcie i stres, ale sprawiają, że goście mają okazję się lepiej poznać i zintegrować. Do zabaw i gier nie potrzebujecie wodzireja. Taką atrakcję możecie zorganizować sami przy użyciu gotowych zestawów gier, które są wręcz niezbędnym dodatkiem. Zabawy taneczne, quizy czy typowo małżeńskie gry wprawią Was i wszystkich gości w świetne humory i spowodują, że Wasze wesele zostanie na długo zapamiętane. Dodatkowym plusem są także świetne zdjęcia z przebiegu takich zabaw, dzięki którym otrzymujecie wyjątkową pamiątkę na całe lata.

Jedną z fajniejszych zabaw jest gra Taniec z kotylionami, która każdego poderwie do tańca. Świetnie przygotowana grafika i kolorowe kotyliony będą wesołym dodatkiem, który zachwyci gości doskonałym przygotowaniem do zabawy. Gra polega na losowaniu kotylionów, dzięki którym goście dobierają się w pary, a następnie po komendzie prowadzącego polecane są zadania odpowiednim kolorom.Drugi pomysł do gra Małżeńskie Obietnice. W zestawie znajdują się 22 balony skrywające w środku małżeńskie obietnice. Każdy z nowożeńców przebija wybrany balon i losuje karteczkę dla siebie. Oczywiście wylosowaną obietnicę należy spełnić, a zabawne teksty rozbawią wszystkich do łez. Kolejna propozycja to różnego rodzaju testy dla Pary Młodej, które sprawdzają dopasowanie się Młodych i ich zgodność. Odpowiedzi Pana i Pani Młodej na pewno w wielu przypadkach będą się mocno różnić, co zaowocuje salwą śmiechu ze strony gości. Gry są naprawdę fantastyczne, a ich przeprowadzenie wprawi wszystkich w wyśmienite humory.


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!