Dekoracje weselne w stylu boho - inspiracje i pomysły

Trend boho tego roku jest bardzo popularny i pojawia się praktycznie wszędzie. Znajdziemy w nim nie tylko dodatki do domu czy ubrania, lecz także mnóstwo dekoracji ślubnych i weselnych, które prezentują się zaskakująco lekko, świeżo i oryginalnie. Styl boho łączy barwy i wymaga kreatywności, lecz pamiętajmy, by zachować typowy dla tego trendu luz. Najczęściej pojawiające się motywy to motywy kwiatowe czy koronka, które dodają dodatkom uroku i charakteru.

Zwolennikami dekoracji weselnych w stylu boho będą w większości osoby młode, kreatywne i ceniące sobie nawiązania do natury, lecz w klasycznym połączeniu z bielą dodatki te wypadają na tyle elegancko, że może je zastosować każdy. Motywem przewodnim stały się polne kwiaty w odcieniach pomarańczy, zieleni i żółci. Kwiaty ułożone w wieńce, serca czy delikatne bukiety sprawiają, że efekt jest nieprzytłaczający i romantyczny. Wszystko prezentuje się bardzo delikatnie, a ciepłe barwy przywodzą na myśl letnie promienie słońca.

Kolekcja bogata jest w takie elementy, jak zaproszenia ślubne, księga gości weselnych, pudło na telegramy, tablice rejestracyjne, różnego rodzaju upominki dla gości weselnych takie jak pudełeczka podziękowania, bileciki czy słodkie upominki, a także w wiele różnorodnych dekoracji stołu weselnego. Tego typu dodatki to okazja do stosowania nowych rozwiązań. Świetnie sprawdzą się na weselach w plenerze czy w otoczeniu drewna.

Dodatki weselne w stylu boho prezentują się naprawdę wyjątkowo, a stół weselnym dzięki nim nabiera barw i klimatu. Wszystkie dekoracje ślubne i weselne w stylu boho znajdziecie w sklepie z dekoracjami na ślub i wesele >tutaj<
 

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!