Lustra pod świece - efektowna propozycja na weselny stół

Zawsze staramy się pokazać, że dekoracje stołu weselnego nie muszą być nudne i warto zaskoczyć nie tylko gości, ale także nas samych oryginalnym dodatkiem. Efektowną i zaskakującą propozycją jest zastosowanie na stole weselnym lustrzanych podstawek, które mogą mieć wiele zastosowań.

Lustrzane podstawki na stół weselny występują w kształcie okręgu bądź kwadratu. Solidne wykonanie i miękkie podkładki pod spodem zapewniają komfort użytkowania i sprawiają, że bez obawy możecie stosować je na Waszym weselu. Możecie używać ich jako podstawki pod świece czy szklane wazoniki wypełnione kwiatami. Lustra mogą stać się także podkładkami pod talerze czy samodzielną dekoracją, która na stole prezentuje się wyjątkowo i oryginalnie.

Lustra sprawiają, że aranżacja wydaje się lekka, świeża i nowoczesna. Odbijają płomienie świec i wprowadzają romantyczny nastrój. Lustrzane podstawki idealnie nadają się do stosowania na weselach w nowoczesnym stylu, lecz pięknie prezentują się praktycznie w każdej kompozycji.


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.