Niezawodny sposób na weselną zabawę – fotobudka w 5 krokach!

Fotobudka to – obok słodkich barów – gorący trend, który przyjął się w ostatnim czasie na imprezach weselnych. Zdjęcia od fotografa dokumentujące nasz wyjątkowy dzień, zyskają nową jakość i staną się niezapomnianą pamiątką dzięki zastosowaniu takiej formy weselnych atrakcji. Co więcej, to ogromna dawka śmiechu i radości!

Źródło: http://www.ladolceblog.com/

Czym jest fotobudka? Tak naprawdę to nazwa robocza - fotobudka to niekoniecznie ciasne pomieszczenie, w którym za ciężką kotarą kryje się stanowisko do robienia serii zdjęć z samowyzwalacza. Aby włączyć fotobudkę do naszych weselnych atrakcji wystarczy, jeśli na sali zaadoptujemy jeden kącik, w którym przygotujemy dla naszych gości zestaw zabawnych akcesoriów. Pytanie tylko – jakich? Zapraszamy na przegląd najbardziej atrakcyjnych foto-gadżetów!

1. Do pozowania do zdjęć Waszym gościom z pewnością posłużą takie elementy, jak szalone okulary, złote korony, chmurki, wąsy i usta na patyczkach. Świetnie sprawdzą się również takie dodatki, jak pluszowe kajdanki, kolorowe boa z piór czy zestawy anielskich skrzydeł i diabelskich rogów. Takie gadżety sprawią, że fotografowane osoby będą rozluźnione i nikt nie poczuje się skrępowany obecnością fotografa.


Źródło: SlubneZakupy.pl
Źródło: SlubneZakupy.pl

Źródło: SlubneZakupy.pl

2. Świetnym dopełnieniem fotobudki będą plakaty z zabawnymi grafikami, zawieszone na ścianie jako tło do zdjęć. Absolutną nowością są zestawy do zdjęć policyjnych, zawierające plakaty z zabawnymi informacjami do uzupełnienia, markerem, tuszem do odcisków palców oraz tabliczką z kredą do stworzenia dowolnych napisów. Wesołym dodatkiem będą również papierowe tabliczki na patyczku z zabawnymi napisami, takimi jak „Wyginam śmiało ciało!”, „Tancerz wieczoru” czy „Niezły ze mnie GOŚĆ!”. 

Źródło: SlubneZakupy.pl

Źródło: SlubneZakupy.pl

3. Jeśli chcesz, by Twoje zdjęcia były oryginalne i wyróżniały się w szczególny sposób, z pewnością warto przygotować do fotobudki ramy i ramki do zdjęć. Takie elementy będą stanowiły świetną oprawę dla pozujących gości, a zdjęcia zyskają wyrazisty element. Goście mogą samemu trzymać ramę tak, by ich twarze wpasowały się w zarys ramki.
Źródło: SlubneZakupy.pl

4. Dodatkowym gadżetem, który wzbogaci Wasz fotograficzny kącik, są kredowe tabliczki. Możecie wybierać spośród różnorodnych kształtów, wielkości i rodzajów tablic. Bardzo popularną formą są czarne klapsy filmowe z pustymi miejscami do wypisania, dzięki którym stworzycie niezapomniane zdjęcia ślubne. Świetnie sprawdzą się również tabliczki kredowa w kształcie serduszek, chmurek i kwadratów.
Źródło: SlubneZakupy.pl

5. To jeszcze nie koniec inspiracji do weselnych fotobudek! Nowym trendem jest również dołączanie do wyposażenia fotobudek kolorowych, wielobarwnych lizaków. Ich niepowtarzalna forma sprawia, że bardzo dobrze wyglądają na zdjęciach. Dodatkowo, po zakończeniu przyjęcia lizaki będą słodką pamiątką dla Pary Młodej.

 Źródło: SlubneZakupy.pl

Jak robić zdjęcia? Zarówno samemu, z Parą Młodą lub w grupie przyjaciół i bliskich - wszelkie konfiguracje dozwolone! Warto pamiętać o tym, by po uroczystości przesłać fotki weselnikom. Taka przesyłka będzie wspaniałą pamiątką, a zarazem oryginalną formą podziękowania naszym najbliższym za wspólnie spędzony czas i udaną zabawę.


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2013: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!