Candy Bar – najsłodszy element Twojego wesela!

Kojarzycie wiejskie stoły? To bardzo popularna swego czasu forma poczęstunku dla gości, która zapewniała weselnikom różnorodne rodzaje mięsiw i domowych smakołyków – kiełbasy, słoiki ze smalcem, balerony, ogórki kiszone i salcesony. Od niedawna są one jednak zastępowane słodkimi barami (znanymi szerzej jako candy bary). Jest to znacznie lżejsza i kusząca feerią smaków słodka alternatywa wobec wiejskich stołów. Brzmi kusząco, prawda?

Źródło: slubnezakupy.pl

Aby zaaranżować słodki barek na własnym weselu, wystarczy zaopatrzyć się w kilka przedmiotów. Podstawą będą szklane misy, słoje i salaterki, które pozwolą nam na wyeksponowanie dobranych słodkości. Szklane naczynia możemy wypełnić cukierkami, lizakami, piankami Marshmallow czy kolorowymi M&M'sami. Kolejnym niezbędnym elementem słodkich barów są ciasta, muffiny i kruche ciastka. Tego rodzaju przekąski warto umieścić na specjalnie do tego celu przeznaczonych paterach i stojakach.

Źródło: slubnezakupy.pl

Źródło: slubnezakupy.pl

Źródło: slubnezakupy.pl

Żeby dopełnić obrazu naszego słodkiego stołu, warto do jego dekoracji wykorzystać takie elementy, jak ażurowe foremki do babeczek, kolorowe słomki do napojów oraz wielobarwne rozetki na szpilkach. Dodatkowym gadżetem niech będą małe tabliczki kredowe, które są zaopatrzone w klamerki. Dzięki temu możecie je przyczepić do misek i słoików i napisać na nich, jakie słodkości znajdą Wasi goście w poszczególnych naczyniach.

Źródło: slubnezakupy.pl

Źródło: slubnezakupy.pl


Słodki barek to nie tylko efektowna, ale i relatywnie tania opcja na rewelacyjną weselną atrakcję! Wystarczy, że wygospodarujecie na swojej sali miejsce, w którym postawicie stół i zaaranżujecie go zgodnie z naszymi wskazówkami. Pamiętajcie, by jego wystrój i kolorystyka nawiązywały do motywów wybranych przez Was na ten wspaniały dzień. Powodzenia i... smacznego!
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2013: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!