Niech ta chwila trwa wiecznie - sesja narzeczeńska!

Dzisiejszy wpis w sposób bezpośredni nawiązuje do naszej ostatniej notki, poświęconej fotobudce i gadżetom do sesji ślubno-weselnych. Chcieliśmy zainspirować Was i przekonać do uwzględnienia w swoim przedślubnym grafiku jeszcze jednej pozycji – sesji narzeczeńskiej!

Głównym zadaniem zdjęć z sesji narzeczeńskiej będzie zatrzymanie na zawsze chwil z tego pięknego okresu w Waszym życiu. Fotografie będą niepowtarzalną pamiątką, która z pewnością dostarczy Wam całe morze wzruszeń po latach! Co więcej, takie zdjęcia będziecie mogli z powodzeniem wykorzystać przy tworzeniu albumu ślubnego. To nie wszystko – a gdyby tak zdjęcia z sesji narzeczeńskiej wykorzystać do projektu Save the Date i zaproszeń ślubnych? Jeszcze jedno – wydrukowane w dużym formacie będą piękną dekoracją sali weselnej! 

Mamy nadzieję, że nasze argumenty Wasz przekonały?:) Specjalnie dla Was prognozujemy 4 gorące trendy, które sprawią, że Wasza sesja narzeczeńska z pewnością nie będzie nudna i monotonna:

Nietypowe odbicia

Spójrzcie tylko na te zdjęcia – są urzekające w swej prostocie! Postarajcie się, by Wasz fotograf poszukał okazji do podobnych ujęć – czasem wystarczy zwyczajnie wykorzystać cienie, które padają na chodnik czy odbicie w kałuży!

 Źródło: http://www.lucydylanweddings.com/

 Źródło: http://snippetandink.com/

Źródło: http://www.itsjustsillyme.com/

Zbliżenie na detal

Choć najpopularniejszą formą ujęć podczas sesji są te, które prezentują całe postaci, warto również skupić się na detalach. Zdjęcia, które ukazują drobne gesty czy zbliżenie na pierścionek zaręczynowy, są wyjątkowo ciepłe i intymne.

 Źródło: http://bridalmusings.com/

 Źródło: http://www.lucydylanweddings.com/

 Źródło: http://grownupdressup.blogspot.com/

Gadżety, dodatki, dekoracje

Pamiętajcie również, że niezbędnikiem każdej udane sesji są fotogadżety. Do sesji narzeczeńskiej polecamy zwłaszcza balony oraz zabawne przedmioty: ramki, okulary czy usta i wąsy. W naszym sklepie możecie liczyć na naprawdę duży wybór tego typu gadżetów!

Źródło: pinterest.com

Źródło: pinterest.com

Źródło: pinterest.com


Kadry z codzienności

Taka forma zdjęć szczególnie nas urzekła! Oglądając je mamy wrażenie, że fotograf podgląda codzienne życie Zakochanych, dokumentując, jak rozmawiają, piją kawę czy robią zakupy. Ten motyw można również poszerzyć o stylizowane sesje w Waszej byłej szkole, na placu zabaw czy w rodzinnym domu – podróż do świata wspomnień gwarantowana!

Źródło: http://bridalmusings.com/

Źródło: http://bridalmusings.com/

Źródło: http://bridalmusings.com/Naprawdę warto szukać nietypowych pomysłów i rozwiązań tak, by zdjęcia już na zawsze przypominały Wam o chwilach spędzonych jako Narzeczeni. Powodzenia!:)
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2013: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!