Atrakcje ślubne dla gości na przyjęciu w restauracji cz. 1

Wesele to czas wesołej zabawy, a z perspektywy czasu także miłych wspomnień. Dlatego przyjęcie weselne warto wzbogacić o wyjątkowe atrakcje ślubne, dzięki którym czas wesela zapadnie wszystkim w pamięci. Także przyjęcie ślubne z restauracji nie może obyć się bez dodatkowych atrakcji. Jak wprawić gości w restauracji w szampański nastrój i sprawić, aby przyjęcie nie stało się zwykłym spotkaniem przy stole? Zobaczcie najciekawsze atrakcje ślubne dla gości na przyjęciu w restauracji, dzięki którym zapamiętają Wasze przyjęcie na lata.

Konfetti wystrzałowe doskonale sprawdzi się podczas pierwszego tańca Pary Młodej, ale nie tylko. Wystrzałem kolorowych serpentyn, banknotów, albo cudownych płatków róż można powitać parę wysiadającą ze ślubnego auto pod restauracją. Konfetti daje znakomity efekt i gwarantuję, że zrobi na gościach fenomenalne wrażenie! Świetnie prezentuje się także na zdjęciach. Jeżeli prowadzisz lokal i zbierasz zdjęcia do portfolio lokalu nie zapomnij zrobić zdjęć, na których uwiecznisz piękny efekt wirującego w powietrzu konfetti. 

Konfetti wystrzałowe możesz kupić tutaj - kliknij
Pokaz fajerwerków to atrakcja, która towarzyszy różnego rodzaju okazjom od lat. Niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Jest to dobry pomysł na niespodziankę dla weselnych gości podczas ślubnego przyjęcia. Gdy para Młoda wzniesie toast i zapieczętuje swoje zaślubiny pocałunkiem nad głowami gości rozbłyśnie pokaz przepięknie iskrzących się gwiazd. Świetnym pomysłem będzie też rozdanie wszystkim gościom przyjęcia zimnych ogni - zapalone podczas dzielenia weselnego tortu lub uroczystego toastu sprawią, że Para Młoda poczuje się wyjątkowo i na przyjęciu zapanuje wręcz magiczny nastrój!

Zimne ognie możesz kupić tutaj - kliknij

 
Ślubny pokaz sztucznych ogni możesz kupić tutaj - kliknij


Co z dekoracją restauracyjnej sali? Z reguły jest ona mniej wystawna niż sale weselne. Warto jednak zadbać o ślubny akcent w lokalu, który podkreśli radosny charakter przyjęcia. Jeżeli nie planujemy inwestycji w ogromne dekoracje, dobrym pomysłem będzie subtelny akcent w postaci balonów. Nowością w tym roku są balony ledowy, świecące mieniącym się światłem. Na pewno zrobią na gościach znakomite wrażenie.


Balony ledowe zmieniające kolory możesz kupić tutaj - kliknij
Źródło: agratefullife.com

Piękną ozdobą przed wejściem do restauracji będą papierowe lampiony w postaci torebek na świece. Jest to bardzo subtelna, piękna dekoracja, która prezentuje się zjawiskowo. Świetny efekt stworzą lampiony szpalerem ustawione wzdłuż drogi, która prowadzi do restauracji. Jest to dekoracja efektowna, ale i tania oraz prosta do przygotowania. Torebki wystarczy napełnić piaskiem, aby stabilnie trzymały się na podłożu oraz włożyć do każdego z nich świeczkę typu tealight. Ściany torebki zdobione są pięknymi wzorami, co tworzą ciekawą grę cieni. 

Lampiony torebki na świece możesz kupić tutaj - kliknijSklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2013: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!