Jak udekorować salę weselną wiosną? Wiosenne dekoracje ślubne

Pogoda za oknem nastraja do rozmyślań o wiosennych ślubach, dlatego dzisiaj przygotowałam dla Was garść inspiracji na zbliżające się cieplejsze miesiące. Jeżeli Wasz ślub przypada w kwietniu lub maju zobaczcie, czego nie powinno zbraknąć w Waszych dekoracjach.

Świeże kwiaty zawsze sprawiają, że wnętrze zyskuje przyjemny klimat. To dobry sposób, aby wprowadzić wiosenny nastrój na przyjęcie weselne. Ciekawym sposobem na przyozdobienie lokalu kwiatami jest umieszczenie ich w małych wazonikach na jeden kwiat. Dzięki wazonikom o oryginalnych kształtach stworzysz piękne, nowoczesne aranżacje. Tutaj możecie zobaczyć śliczne wazoniki o najnowocześniejszym designie, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy ślubne:Na każdym przyjęciu ślubnym jedną z głównych atrakcji dla gości jest weselny tort. Najlepiej przyozdobić go weselną figurką Młodej Pary. Dzisiaj dostępne są figurki tortowe w rozmaitych wzorach, które z powodzeniem dobierzecie do wiosennego tematu ślubu. Może spodoba Wam się taka figurka tortowa z zabawnym motywem. Zobaczcie, jak fantastycznie wygląda na torcie przyozdobionym wiosennym akcentem w ten sposób:
Świetnym pomysłem na wiosenny ślub będzie udekorowanie drogi do ołtarza, którą będą kroczyć Młodzi płatkami kwiatów. Inspiracje, które znalazłam w sieci to białe płatki róż ułożone w ciekawe wzory. Myślę, że to ciekawy i oryginalny sposób, aby ozdobić kościół lub wejście do lokalu, w którym odbędzie się przyjęcie. 

Źródło: Weddingheaven.pinapic.co
Jak podobają Wam się takie wiosenne pomysły? Jeżeli chcecie podzielić się Waszymi wiosennymi inspiracjami piszcie do mnie!
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2013: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!