Absolutny hit roku 2014: przypinka, kotylion i wizytówka w jednym!


Lubicie śledzić nowinki z branży ślubnej? Ja też! Zobaczcie, co nowego pojawi się na ślubach w 2014 roku. 
Upominki dla gości już od paru ładnych lat cieszą się niezmiennym powodzeniem na weselach. Myślę, że zwyczaj wręczania drobnych prezencików zakorzenił się u nas już na dobre. Jeżeli chodzi o upominki dla gości są to zazwyczaj małe pudełeczka ze słodkościami, figurki aniołków, migdały w lukrze, praliny lub inne drobne słodkości. Co jeszcze? W tym roku będą to także przepiękne personalizowane przypinki z nazwiskami gości. Kolorowe przypinki z imionami, które możecie zobaczyć tutaj zainspirowały mnie do napisania dzisiejszej notki. 


Każda Młoda Para marzy o tym, aby podarować swoim gościom coś naprawdę wyjątkowego. Najlepiej drobny upominek, który będzie kojarzyć się bliskim z wyjątkową ślubną uroczystością. Świetnym pomysłem, który pomoże Wam zrealizować te plany jest ślubna winietka przypinka, przygotowana specjalnie dla każdego gościa z jego imieniem i nazwiskiem. Oprócz tego, że winietki będą wspaniałym upominkiem posłużą one jako wizytowniki i kotyliony. Jak wykorzystać ja na weselu?
Przypinki można przygotować dla każdego z gości przy nakryciu.  W ten sposób spełnią one rolę wizytowników, dzięki którym każdy z gości bez problemu odnajdzie swoje miejsce przy stole. Wizytowniki na przyjęciu ślubnym są niezbędnym elementem. Jeżeli na przyjęciu jest duża liczba gości winietki z pewnością pozwolą uniknąć zbędnego zamieszania na sali i problemu z usadzeniem rodziny przy stole. Jeżeli korzystamy z wizytowników warto wykorzystać także plan stołów. Plan stołów warto ustawić przed weselną salą. Posłuży on jako mapa dla osób zaproszonych na ślub, dzięki której odnajdą oni swoje miejsca bez zbędnego krzątania się między stolikami. Jeżeli do tej pory nie spotkaliście się z personalizowanym planem stołów możecie zobaczyć go tutaj, dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z powodzeniem dobierzecie winietki i plan w takim samym stylu. Dzięki temu będzie to nie tylko praktyczny element przyjęcia, ale także piękna dekoracja, która zrobi wrażenie na Waszych gościach.Jeżeli mowa o dekoracjach - przypinki winietki pełnią nie tylko rolę winietek i upominków, ale są też świetnymi kotylionami. Czemu służą kotyliony na weselu? Przede wszystkim są wspólnym elementem stroju i fajną atrakcją dla gości na weselu. Dzięki kotylionom możecie też wyróżnić rodzinę Panny Młodej i Pana Młodego. Wystarczy zaopatrzyć się w dwa rodzaje kotylionów, np. w dwóch wersjach kolorystycznych. W ten sposób każdy z weselników, będzie wiedział kto, do czyjej rodziny należy. To ciekawe rozwiązanie, jeżeli Wasze rodziny nie zdążyły się dobrze poznać. Dzięki przypinką z imionami każdy z gości szybko będzie mógł poznać innych. 

Jak podobają Wam się takie kotyliony?  Jestem ciekawa Waszych opinii :) 

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2013: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!