Wystrzałowe konfetti, płatki róż czy ryż? Czym najlepiej obsypać Parę Młodą w dniu ślubu?


Kiedy ceremonia ślubna dobiegnie końca, a Para Młoda dumnie kroczy, aby  opuścić miejsce ceremonii, goście na zewnątrz już się cieszą! Radość widoczna jest z kilku powodów: zaledwie przed momentem Młodzi stali się małżeństwem, zaraz będzie można złożyć im życzenia i osobiście ich uściskać, ale zanim to nastąpi... Sypnijmy Młodym na szczęście! Co wybrać, aby ten moment wyjścia był wyjątkowy? Wirujące w powietrzu konfetti, a może coś innego? Sprawdźcie, na co goście i nowożeńcy decydują się najczęściej!

źródło: pinterest.com

Ryż

Do niedawna był on najczęstszym wyborem, lecz coraz rzadziej bywa obecny na ślubach. Młode Pary coraz częściej sprzeciwiają się rzucaniu produktami, które są przeznaczone do spożycia, nie wspominając o kształcie i rozmiarze ziarenek, które mogą zrobić niechcianą krzywdę, ponadto ciężej się ich pozbyć z trudno dostępnych miejsc, takich jak garnitur Panna Młodego czy fryzura Panny Młodej. Wciąż jednak jest wielu zwolenników obsypywania ryżem, również wśród Par Młodych, które nie wyobrażają sobie nie podtrzymać tak długoletniej i powszechnie znanej tradycji.

źródło: pinterest.com
Płatki kwiatów

Ten sposób jest stosowany dużo częściej, gdyż płatki nie tylko pięknie pachną, ale również wspaniale wyglądają, gdy unoszą się w powietrzu! Tutaj również mamy szeroki wybór kolorystyczny, który może mieć znaczenie, jeżeli samo wesele posiada konkretny kolor przewodni. Dla wielu osób jednak jest to rozwiązanie dosyć drogie, kiedy spojrzymy na ceny kwiatów i porównamy to z czasem, jaki zajmuje sypanie Pary Młodej. Zdaniem wielu lepiej, aby kwiaty cieszyły oczy tak długo jak to możliwe w postaci kompozycji kwiatowych, umieszczonych w wazonach lub misach dekoracyjnych. Jeżeli jednak widok płatków jest wymarzonym widokiem Młodych, doskonałą alternatywą mogą być sztuczne płatki kwiatów, które na pewno będą tańsze i być może uda się nawet wykorzystać je ponownie.

        
Monety

Wśród większości osób uśmiech na twarzy wzbudza rzucanie przysłowiowym "groszem". Wiąże się ono z wyjątkowym efektem - aby przyniosło szczęście, Młoda Para musi jak najwięcej monet pozbierać! Jest to z pewnością doskonała zabawa dla dzieci, które mogą zostać zaangażowane do pomocy i czerpać ogromną radość ze zbierania pieniążków. Warto jednak wziąć pod uwagę również fakt, że zbieranie zwykle zajmuje chwilę czasu, co zwykle wydłuża czas na składanie życzeń oraz ostateczny moment dotarcia na salę weselną.

źródło: tdominiak.pl
Wystrzałowe konfetti

Ta opcja zdecydowanie jest naszą ulubioną, a to dlatego, że ma prawie same zalety! Samo możecie wybrać dowolny kolor oraz... kształt!, które doskonale wpasują się w stylistykę Waszego wesela. Konfetti jest lekkie, dlatego nie ma mowy o nieprzyjemnych uderzeniach, zwykle jest też dużych rozmiarów, łatwo więc usuniecie jego nadmiar ze swoich strojów czy włosów. Wystrzałowe konfetti posiada jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę: dzięki specjalnemu mechanizmowi, po przekręceniu tuby konfetti samo wystrzeli wysoko, a spadając na Parę Młodą z wysoka da naprawdę niesamowity efekt! Dodatkowo, ponieważ jest zamknięte w specjalnej tubie, łatwo przetransportujecie je w miejsce ceremonii. Wystrzałowe konfetti, o dowolnie wybranym przez Was kształcie i kolorze sprawdzi się nie tylko podczas opuszczania miejsca ceremonii ślubnej, ale również na sali weselnej, podczas toastu lub pierwszego tańca!       

       

Wystrzałowe konfetti w różnych kształtach i kolorach, znajdziecie w naszym sklepie www.SlubneZakupy.pl

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.