FOTOBUDKA wspaniała atrakcja na wesele

Coraz popularniejszym zwyczajem weselnym jest wybór specjalnej atrakcji dla Nowożeńców oraz gości. Pomysł ten ma tyle samo zwolenników co przeciwników, jednak wiele Par decyduje się na taki dodatkowy punkt podczas swojej uroczystości. Opcji jest wiele: jedni są fanami pokazów barmańskich, inni preferują pokazy tańca, jeszcze inni zakochani są w wypuszczaniu lampionów do nieba, jednak najpopularniejszą atrakcją na dzisiejszych weselach jest... fotobudka! O czym warto pamiętać wybierając tę wspaniałą atrakcję?


Po co fotobudka?

Robienie sobie zabawnych, grupowych zdjęć jest wspaniałą zabawą i jednocześnie sporym wyzwaniem! Kilka zdjęć w nietypowej ramce staje się wspaniałą pamiątką dla gości oraz Pary Młodej, ponieważ zazwyczaj zrobione zdjęcia zaproszeni otrzymują w dwóch kopiach. Jedną z nich zostawiają sobie na pamiątkę, a drugą wklejają tam, gdzie czeka specjalna księga gości. Stojąca obok instrukcja do księgi gości zachęca do wklejania zdjęć oraz zostawiania kilku ciepłych słów lub opisywania wrażeń związanych z zabawą. Większość firm oferujących usługi związane z fotobudką, po weselu przekazuje Parze Młodej wszystkie zdjęcia które powstały, aby Młodzi również mogli zobaczyć, jak wspaniale bawili się ich bliscy!


źródło: pinterest.com

Jak wybrać?

Istnieje kilka rodzajów fotobudek, jednak najpopularniejsze są dwa z nich: klasyczna fotobudka, najczęściej dmuchana lub składana, gdzie wchodzi się do środka i za kotarką wykonuje się zdjęcia oraz taka, gdzie zdjęcia powstają z wykorzystaniem wirtualnego tła. Nie ma wyznaczonych ograniczeń jeśli chodzi o ilość osób przebywających w budce w jednym momencie, lecz warto zwrócić uwagę na to, aby nie było ich za dużo. Jeśli na jednym zdjęciu chce znaleźć się więcej niż 6-8 osób, zaczyna się robić tłoczno, a zdjęcie nie wychodzi korzystnie kiedy każdy walczy o to, by zmieścić się w obiektywie. Fotobudka jest wspaniałą atrakcją, lecz goście raczej nie spędzą w niej całego wesela, dlatego optymalnym czasem, aby wszyscy zdążyli zrobić zdjęcia jest wynajem budki na około 3 godziny.

źródło: pinterest.com

źródło: pinterest.com
Bez tego ani rusz!

Największą radość podczas robienia zdjęć sprawiają oczywiście... przebrania! Każda prawdziwa fotobudka ma w ofercie pewien pakiet dodatków i akcesoriów, lecz często jest to ograniczona ilość, warto również pamiętać, że jeżeli fotobudka nie jest nowa, rekwizyty również mają już niejedno wesele za sobą ;) Dlatego doskonałym pomysłem jest zaopatrzenie się we własne rekwizyty do fotobudki, ponieważ to rozwiązanie ma same zalety! Wybierając swoje rekwizyty, sami decydujecie jakiego rodzaju mają to być dodatki i możecie idealnie dopasować je do stylu Waszej imprezy. Kolorowe zdjęcia warto uzupełnić również o fantastyczne przebrania, takie jak kolorowe boa z piór, zabawne okulary do zdjęć lub tabliczki z zabawnymi napisami! Po weselu zarówno rekwizyty jak i przebrania przydadzą się jeszcze nie raz, przy robieniu zwykłych zdjęć podczas imprezy urodzinowej czy sylwestra!

 


Wszystkie niezbędne akcesoria oraz księgi gości do fotobudki znajdziecie w naszym sklepie internetowym www.SlubneZakupy.pl

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.