Trendy ślubne na lato 2018


Jeśli planujecie wesele tego lata, na pewno zastanawiacie się, w jakim stylu je urządzić. Z pewnością dekoracje ślubne należy dopasować do własnych upodobań, jednak najlepiej zapoznać się również z aktualnymi trendami. Co będzie modne tego lata na weselach? Podpowiadamy, jakie są trendy ślubne na lato 2018!

Styl romantyczny

Romantyzm wciąż jest w modzie. Panny Młode, które gustują w tej estetyce, będą miały naprawdę spory wybór. Delikatne, zwiewne suknie, romantyczne warkocze i urządzenie wesele w plenerze to esencja tego stylu. Panna Młoda może przystroić głowę subtelnym wiankiem, który świetnie pasuje do swobodnych fryzur. Idealnie sprawdzą się ciepłe, pastelowe kolory, takie jak róż, brzoskwiniowy czy też miętowy. Subtelne różowe piwonie to kwiaty, które będą prezentowały się przepięknie zarówno w wazonach, jak i jako motyw dekoracyjny na ślubnych akcesoriach, takich jak serwetki, pudła na telegramy, księgi pamiątkowe czy też podziękowania dla gości.   

                                                             źródło: pinterest.com

Motywy roślinne

Wiążą się bezpośrednio ze stylem romantycznym, który dużo czerpie z dzikiej, nieokiełznanej natury. Gładkie, wymuskane bukiety nie będą tutaj pasowały – należy wybrać coś naturalnego i bardziej swobodnego. Często pomiędzy kwiaty wplata się także zielone rośliny, np. sukulenty, na które moda utrzymuje się już od kilku lat. Przepięknie będą prezentowały się wieńce z zielonych roślin zawieszone na ścianach. W środku można umieścić drewniane koło z napisem „Mąż i Żona”. Rośliny mogą być obecne również w formie papierowych, delikatnych dekoracji w stonowanych kolorach, które dają świetny, modny efekt ułożone na stole pomiędzy nakryciami. Ciekawym i oryginalnym sposobem na wskazanie gościom ich miejsc będzie umieszczenie winietek w sztucznym sukulencie, który prezentuje się jak żywy!

      

      

       
źródło: pinterest.com

Styl glamour

Dla wielbicielek eleganckiego, efektownego stylu również znajdzie się coś odpowiedniego. Błyszczące powierzchnie, marmurowe podłogi, suknia ślubna w stylu księżniczki i gładka, szykowna fryzura to wspaniałe wyróżniki tego stylu glamour. Złoto i srebro to najbardziej pożądane kolory, które rewelacyjnie nadają się na wielkie okazje, właśnie takie jak wesele. Świetny efekt da duża ilość luster, które można wykorzystać np. jako podstawki pod rośliny i świece. Ślubne gadżety takie jak pudełko na obrączki czy też tablice rejestracyjne ze złoto-białym motywem będą idealnie oddawały styl glamour. Warto zakupić elegancką księgę gości i dołączyć do niej szykowny długopis na podstawce. Efekt blasku można osiągnąć licznie rozstawionymi świecami, które najlepiej prezentują się w klasycznym, przezroczystym szkle.  

       

źródło: pinterest.com

        

źródło: pinterest.com
źródło: pinterest.com
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!