Kolekcja Botanica dla wielbicieli natury i elegancji!

Jeżeli marzycie o weselu blisko natury, ale jednocześnie nie chcecie rezygnować z eleganckiego i zarazem nowoczesnego stylu to kolekcja Botanica, którą dzisiaj zaprezentujemy jest właśnie tym czego szukacie! 

Trend na naturalne dodatki jest bardzo popularny i pojawia się praktycznie wszędzie - w domach, naszych szafach, ale również ślubach i weselach. Powiew świeżości, zaskakująca lekkość i nutka oryginalności to prosty przepis na udane przyjęcie! Dekoracje stołu są bardzo ważne ponieważ to właśnie przy nich goście spędzają najwięcej czasu podczas weselnej biesiady. Warto zatem zadbać o każdy nawet najmniejszy szczegół, którym jest m.in zawieszka na wódkę! Taka forma ozdoby jest świetną alternatywą dla niezbyt praktycznych naklejek na wódkę.

Równie dobrym pomysłem na dekoracje i jednoczesne "podpisanie" stolików są ozdobne tabliczki z nadrukowanymi numerkami stolików, a także napisami informującymi co znajduje się w danym miejscu. Wszystko zależy od Waszych potrzeb. 


Śmiało można powiedzieć, że jednym z obowiązkowych elementów na weselach są księgi gości. W końcu są wspaniałymi pamiątkami! Możecie wklejać do nich zdjęcia i zbierać piękne życzenia płynące proso z serc zaproszonych gości.     
Jeżeli jednak sama księga gości to dla Was niewystarczająca pamiątka, zawsze możecie pokusić się o pudło na telegramy. Zebrane w nim wiadomości możecie przetrzymywać jak tylko długo zechcecie, a w odpowiednim momencie odczytać je miło wspominając ten wyjątkowy dzień ślubu. Pudła można użyć również do zbierania kopert pod Kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego. Wszystkie produkty widoczne w artykule znajdziecie na naszej stronie internetowej www.slubnezakupy.pl - serdecznie zapraszamy! 
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!