Wesele w stylu BOHO dla zakochanych o artystycznych duszach!

Boho to jeden z tych stylów, który jest ciągle w modzie i nigdy się nie nudzi. Nazwa pochodzi od francuskiego słowa la bohème, które oznacza grupę ludzi ze środowiska artystycznego, którzy wolny czas spędzają na wspólnej zabawie i tworzeniu. Brzmi intrygująco, prawda?

Inspirując się oryginalnością bohemy i hipisowską feerią barw stworzyliśmy kolekcję, która świetnie wpasowuje się w styl boho.
Zwolennikami tego typu dekoracji weselnych będą przede wszystkim osoby młode, kreatywne i kochające naturę. Motywem przewodnim stały się polne kwiaty w odcieniach pomarańczy, żółci, różu i zieleni.

Kolekcja bogata jest w wiele elementów jak fantastyczne księgi gości weselnych zdobione ślicznymi szyfonowymi wstążkami. Księgi cieszą się bardzo dużą popularnością na weselach na całym świecie, trudno się z resztą dziwić - są rewelacyjną pamiątką tego ważnego dnia!
  

 
Nie ma ślubu bez obrączek! A same obrączki podczas ceremonii należy w odpowiedni sposób podać. W tym celu stworzyliśmy pudełko na obrączki z naturalnego drewna. Środek pudełka warto wyłożyć mchem lub innymi roślinami aby podkreślić naturalność kolekcji!
   


Przy każdym stoliku warto umieść tabliczki z numerkami,a przy stołach specjalnego przeznaczenia, np. przy barku, candy barze - odpowiednie tabliczki weselne:
 

Aby lepiej zintegrować gości, przygotuj przypinki ślubne
 z ich imionami i nazwiskami lub zabawnymi napisami lub do wypisania imion przez gości samodzielnie:Te i wiele innych produktów znajdziesz na naszej stronie internetowej www.slubnezakupy.pl!
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.