Ultra Violet - kolor roku 2018!

Jaki kolor będzie królował w nadchodzącym nowym roku? Na tą wiadomość z opiniotwórczego Instytutu Pantone czekamy zawsze z niecierpliwością. Jak się okazuje rok 2018 będzie należał do koloru Ultra Violet oznaczonego numerem 18-3838.
Nie od dziś wiadomo, że wybory prognozującej firmy Pantone ukierunkowują świat mody - projektanci tratują taką informację jak wyrocznię, dlatego nie tylko wybiegi będą oblegane fioletem, ale również popularne sieciówki i oczywiście cała branża ślubna.

 

W roku 2017 królował kolor Greenery - przyjemna zieleń była miłym powrotem do natury, nowy fioletowy odcień to zatem spora zmiana. Według wiceprezes Pantone Colour Institute Laurie Pressman, Ultra Violet ma być odzwierciedleniem tego, co w dzisiejszym świecie jest potrzebne najbardziej.
Enigmatyczny Ultra Violet symbolizuje kreatywność, innowacyjność i oryginalność - cechy, którymi przyszły rok ma być wybrukowany. Ponadto purpura kojarzy się z mistycyzmem i budzi skojarzenia z odległymi odmętami kosmosu.
Tyle z teorii! Brzmi to naprawdę ciekawie. Jesteśmy bardzo ciekawi nadchodzącego roku i już szykujemy dla Was kolejne niespodzianki w najmodniejszym stylu!

 


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!