Ledowe dekoracje świetlne na Twoim weselu!

Dekoracje spędzają sen z powiek wielu osobom planującym wesele. Organizacja tak dużego wydarzenia nie należy do najłatwiejszych. Dlatego dzisiaj przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji ledowych dekoracji.
Gra światłem zachwyca od dawna, z biegiem czasu mamy coraz więcej możliwości aby światłem się bawić. Na rynku znajduje się bardzo wiele produktów, którymi można zdziałać cuda. Zatem czym się kierować przy wyborze?

Jeżeli zdecydujemy się na wesele w stylu rustykalnym na łonie natury lub w klimatycznej salce na obrzeżach miasta czy też zorganizujemy wesele w stylu glamour w nowoczesnej sali lub w popularnej restauracji będziemy potrzebować światła! Warto zadbać o oświetlenie, które wprowadzi odpowiedni klimat podczas uroczystości i pięknie będzie prezentować się na zdjęciach.

1. LEDowe Love


Świecące litery składające się w napisy są genialną ozdobą na każdej sali weselnej, świetnie prezentują się na zdjęciach i są bardzo trwałe, dzięki czemu po zakończonej uroczystości możemy zachować go jako dekorację ogrodu, mieszkania albo po prostu sprzedać. Ceny napisów wahają się od kilkuset złotych do kilku tysięcy - wszystko zależy od wielkości oraz ilości liter. Szczególnie popularny jest napis "LOVE", nam również przypadł on do gustu. Niestety polskie słowo "miłość" nie prezentuje się tak atrakcyjnie pod względem graficznym, większa liczba liter sprawia również, że jest on niestety droższy. 

2.  Piękne girlandy

Girlandy świetlne to oczywiście trend prosto z USA, który zagościł już u nas na dobre. Taka dekoracja jest niezwykle uniwersalna i pasuje niemalże wszędzie wydobywając z każdego miejsca ukryte piękno. Girlandy można zawiesić na drzewach, tarasach i letnich ogródkach, jeżeli wesele odbywa się w zamkniętej sali lampkami możemy udekorować sufity dodając do nich tiul. 
3. Cotton balls - dyskretnie i klimatycznie

Dekoracja tego typu to doskonały pomysł na uzyskanie przytulnego klimatu. Światło wydobywające się z kul jest dyskretne i niezwykle klimatyczne. Cotton balle warto połączyć z świetlnymi girlandami, ponieważ nie dadzą one tyle światła co girlandy. Dużym atutem tego typu dekoracji jest ich powtórne wykorzystanie - po uroczystości możemy ozdobić nimi stół, lampkę nocną czy parapet w domu!


Te i wiele więcej produktów znajdziesz na naszej stronie internetowej www.slubnezakupy.pl 

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.