Dekoracje stołu z naturalnych tworzyw!

Jeżeli chcecie żeby na waszym stole weselnym nie było nudy, postarajcie się o to, aby wszystkie nawet najdrobniejsze szczegóły nie ociekały tandetą i były jak najbardziej oryginalne! Dzisiaj pokażemy Wam pomysł na ciekawą aranżacje stołu, która bez wątpienia spodoba się Waszym gościom!
Drewniane dekoracje na weselnym stole to jeden z najlepiej prezentujących się trendów. Taki powrót do natury z pewnością doda świeżości i wyjątkowego klimatu przyrody na każdym przyjęciu. Drewno ma jedną wyjątkową cechę, która różni się od większości ślubnych dodatków - krótko mówiąc po prostu żyje!
 
Aby goście bez problemów trafili na swoje miejsce wykorzystujemy do tego winietki. Dzisiaj przedstawiamy Wam drewniane krążki, które mogą pełnić właśnie taką funkcję! Powierzchnia krążków jest gładka, dzięki czemu z łatwością wypiszemy na nich imiona gości. Dodatkowym atutem jest kora, która zachowała się na brzegach. Taką dekoracją goście mogą cieszyć się nie tylko podczas przyjęcia weselnego, ale również po jego zakończeniu - winietki można zabrać ze sobą do domu i wykorzystać jako ozdobę biurka lub nawet powiesić na ścianie! 


Innym sposobem na ułatwienie gościom znalezienia swojego miejsca jest użycie drewnianych stojaczków na wizytówki. Krążki posiadają wycięcia, w które z łatwością włożymy winietkę. Podobnie jak w przypadku poprzedniej propozycji, taką ozdobę goście mogą wykorzystać w swoich czterech ścianach.
Kiedy goście już znaleźli odpowiednie miejsca i wygodnie zasiedli przy stole pozwólmy nacieszyć się im pięknem pozostałych dekoracji! Jak wiadomo na przyjęciu idealnym liczy się każdy szczegół, dlatego warto pokusić się o podziękowanie dla zaproszonych w postaci słodkiego upominku lub małego mydełka w kształcie babeczki, którą możemy zapakować w śliczne tekturowe pudełeczka w rustykalnym stylu! 


Obrusy i bieżniki to standard na weselnych stołach warto trochę je urozmaicić korzystając z papierowych dodatków w postaci listków i kwiatów do własnej aranżacji. Ozdoby można po prostu rozrzucić po stole, dodać je do pudełeczek na upominki bądź winietek tworząc oryginalną kompozycję! 


To i więcej fantastycznych dodatków na stół weselny znajdziesz na naszej stronie www.slubnezakupy.plSklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.