Szkło do candy barów - słodkie polskie wesela! Inspiracje ślubne i weselne!

Słodki barek pojawił się u nas stosunkowo niedawno, a przybył z odległej Ameryki. Nie da się ukryć, że jest on świetną alternatywą dla tradycyjnych "stołów wiejskich", na których znajdują się różnego rodzaju kiełbasy, smalczyki czy ogórki. Tak zwane Candy Bary znacznie lepiej się prezentują na sali weselnej, bo nie tylko cieszą podniebienia smakołykami, ale również są świetną atrakcją, którą docenią zarówno najmłodsi goście, jak i ci nieco starsi.


Candy Barek to wspomnienie dzieciństwa i słodycz sama w sobie, dlatego też warto zadbać aby oprawa również była iście słodka. Należy jednak pamiętać aby barek pasował do motywu przewodniego wesela. Nie może być nudno i nijako!
Trzeba zadbać o każdy szczegół. Jeżeli zdecydujemy się na zaserwowanie muffinek, podajmy je w ślicznych foremkach, cukierki możemy wsypać do szklanych pojemników i dołączyć do nich ozdobne zawieszki. Świetnym dodatkiem do takiego barku będzie drewniany napis "Słodki Barek" lub spersonalizowany baner z wymyślonym przez Was napisem, który zakomunikuje gościom, że nie jest to tylko wystrój sali weselnej, a te wszystkie fantastyczne frykasy nie są z plastiku :) i zachęci ich do skosztowania małego co nieco.


  
Po zakończeniu wesela możemy rozdać gościom upominki w formie słodkości, które wcześniej znajdowały się w Candy Barku. Świetnie sprawdzą się w tej roli pudełeczka nawiązujące do motywu przewodniego barku.Te produkty i wiele innych znajdziesz na naszej stronie internetowej www.slubnezakupy.pl 

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.