Słodkie podziękowania dla gości prosto z polskiej pasieki :-)

Słodkie podziękowania dla gości to idealny pomysł na ślub i wesele. Nie tylko fantastycznie wyglądają, ale też niesamowicie pachną, a przede wszystkim cudownie smakują :-) Idealnym wyborem jest polski certyfikowany miód. Złociste krople przywodzą na myśl gorące letnie słońce, a zamknięty w słoiczkach nektar ma także korzyści dla zdrowia.

Jeżeli szukacie ekskluzywnych podziękowań dla gości weselnych warto skusić się na malutkie słoiczki wypełnione przepysznym miodem. Każdy ze słoiczków zdobiony jest białą ażurową serwetką oraz kwiatuszkiem. Pięknie wyglądają te z kwiatami słonecznika, które idealnie komponują się z kolorem miodu. Każdy słoiczek dekorowany jest także malutką naklejką z prześliczną grafiką oraz imionami Pary Młodej. Tak wykwintne podziękowanie warto ustawić przy talerzach gości, ale słoiczki z miodem pięknie będą wyglądać także ustawione na paterkach na środku stołu.


https://www.slubnezakupy.pl/sklep,150,12402,miod_personalizowany_kolekcja_sloneczniki_etykieta_.htm

Jeżeli decydujecie się na słoiczki z miodem dla wszystkich gości, warto wybrać miód także dla Rodziców i Świadków. Pięknym podziękowaniem dla Rodziców jest słoik miodu umieszczony w drewnianej skrzyni. Duży słoik (900ml) zdobiony jest etykietą z tekstem podziękowania oraz imionami Pary Młodej. Dodatkowo skrzynia wypełniona jest także efektownym sizalem oraz stroikami ze słoneczników i pałki miodu. Na skrzyni znajduje się trwałe serce z wyrytym napisem Kochanym Rodzicom.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,129,12436,miod_dla_rodzicow_w_drewnianej_skrzyni_sloneczniki_mega_zestaw.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,129,12436,miod_dla_rodzicow_w_drewnianej_skrzyni_sloneczniki_mega_zestaw.htm


Drugi pomysł to przepiękny miód w wiklinowym nosidle z rączką. Tak podane podziękowanie na pewno zaskoczy Rodziców, a wykonanie z dbałością o każdy szczegół sprawi im ogromną przyjemność. Dzięki praktycznej rączce to podziękowanie jest jednocześnie bardzo dekoracyjne, ale i funkcjonalne.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,129,12440,miod_dla_rodzicow_w_wiklinowym_nosidle_z_raczka_sloneczniki.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,129,12440,miod_dla_rodzicow_w_wiklinowym_nosidle_z_raczka_sloneczniki.htm


Jeżeli planujecie ślub i wesele z motywem lawendy na pewno zaskoczy Was miód dla Rodziców w zestawie lawendowym. W drewnianej skrzyni znajduje się słoik z miodem, świeca zapachowa, komplet podgrzewaczy oraz duża zapachowa saszetka. Całość udekorowana jest stroikiem z gałązką lawendy przewiązaną efektownymi wstążkami.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,129,12515,miod_dla_rodzicow_w_drewnianej_skrzyni_kolekcja_lawenda_giga_zestaw.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,129,12515,miod_dla_rodzicow_w_drewnianej_skrzyni_kolekcja_lawenda_giga_zestaw.htm


Miód to świetny wybór, który z pewnością spodoba się wszystkim gościom :-) Jest nie tylko smaczny, ale i bardzo efektowny, a gotowe komplety podziękowań idealnie sprawdzą się dla najbliższych.

Przepiękne i efektowne podziękowania na ślub i wesele znajdziecie w sklepie ślubnym >tutaj<
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.