Jak podziękować Rodzicom na ślubie i weselu?

Szczególne podziękowania podczas ślubu i wesela należą się rodzicom Pary Młodej, bo to właśnie oni wspierają nowożeńców we wszystkich trudnych chwilach i pomagają dopiąć wszystko na ostatni guzik. Warto więc podziękować im w w wyjątkowy sposób. Zobaczcie, jakie podziękowania dla Rodziców sprawdzą się najlepiej. Poniżej prezentujemy listę fantastycznych pomysłów. Zapraszamy do czytania!

Wspaniałym pomysłem na podziękowanie dla rodziców są przepiękne Księgi Wspomnień dla Rodziców. Taki oryginalny prezent z pewnością rozczuli mamę i tatę, a dodatkowo będzie trwałą pamiątką. W księdze Para Młoda może wkleić pamiątkowe zdjęcia z wczesnych lat oraz gadżety, które wiązały się z przygotowaniami do ślubu. Dzięki białym kartkom w środku małżonkowie mogą umieścić i napisać w księdze, co tylko chcą. Gwarantujemy, że taki wzruszający upominek ucieszy rodziców i doprowadzi ich do łez. 

Bardzo eleganckim prezentem są również drewniane skrzynie na alkohol z tekstem podziękowania. Taki prezent w połączeniu z pięknym bukietem kwiatów zawsze dobrze sprawdza się na taką okazję. Oprócz tego w ramach podziękowań Młoda Para może wręczyć rodzicom kosz wiklinowy z miodem, który będzie mieć specjalną dedykację na etykiecie. 


Zawsze dobrze też sprawdzają się zabawne gadżety, które małżonkowie mogą wręczyć swoim rodzicom. Takie rzeczy, jak statuetki za najlepszą rolę mamy lub taty, złote medale czy szarfy z napisami z pewnością wywołają uśmiech rodziców.


Ślub to szczególny dzień w życiu Pary Młodej, ale również ich rodziców, którzy przez cały czas przygotowań pomagali swoim dzieciom. Warto, więc sprawić mamie i tacie pamiątkę, która będzie przypominać o Waszym dniu ślubu.Które z propozycji spodobały Wam się najbardziej?

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!