Bieżniki na stół weselny w rustykalnym stylu

Ostatnio bardzo na śluby i wesela są dekoracje w stylu rustykalnym, który bardzo dobrze prezentuje się nie na stołach i salach weselnych. Coraz więcej par młodych decyduje się właśnie na takie dekoracje ślubne i wcale nas to nie dziwi, gdyż dekoracje tego typu wyglądają naprawdę dobrze. Styl rustykalny świetnie wpasuje się w gusta zarówno nowoczesnych par młodych, jak i tych, które wolą tradycyjne rozwiązania.

Absolutnym hitem są naturalne bieżniki w rustykalnym stylu, które rewelacyjnie wyglądają na drewnianych stołach lub białych obrusach. Naturalne wzory i koronki prezentują się pięknie zarówno podczas wesel w plenerze, jak i na salach. Kolory eco pięknie podkreślają drewno, a z papierowymi dodatkami tworzą zapierającą dech w piersiach całość. 
Nowoczesne bieżniki w naturalnych kolorach zdobione delikatnymi wzorami  stanowią harmonię z kwiatami i zielonymi ozdobami, dzięki czemu stworzenie dekoracji weselnych jest niezwykle łatwe. Przygotowanie spójnej kompozycji w stylu rustykalnym jest bardzo proste. Pary młode wybierają zwykle drewniane ozdoby i papierowe podkładki w kolorach brązu czy papierowe torebki na upominki dla gości.

Delikatne bieżniki mogą posłużyć nie tylko, jako ozdoba stołu, ale świetnie sprawdzą się przy dekoracji krzeseł na ślub, zaś te metaliczne będą również świetne pod wazony z kwiatami czy świece. 

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!