Pomysł na oryginalną księgę gości weselnych

Księga gości weselnych to dodatek, który musi znaleźć się na Waszym ślubie i weselu. To nie tylko wspaniała pamiątka, ale pewnego rodzaju zwieńczenie całej uroczystości. Dzięki księdze gości zawsze będziecie pamiętać kto bawił się na Waszym weselu, a rady zostawione przez gości nierzadko sprawdzą się podczas małżeństwa :-)

Jest wiele pomysłów na księgi gości: możecie wykorzystać księgi gości w formie albumów, księgi gości z imionami Pary Młodej czy nowoczesne księgi gości w formie plakatów. Wszystko zależy od Waszej kreatywności, a sam pomysł jest bardzo ważny. Super pomysłem na nowoczesną księgę gości jest drewniana księga gości weselnych w formie drzewa życzeń.

To cały, przemyślany zestaw składający się z przestrzennego drewnianego drzewa, drewnianych serduszek do zawieszenia, sznurka oraz specjalnej skrzyneczki do przechowywania serc. Skrzynka zdobiona jest tekstem zachęcającym do wpisywania życzeń oraz imionami Pary Młodej i datą wesela. Same serduszka należy przywiesić na drzewku za pomocą dołączonego sznurka. To nie tylko wspaniała pamiątka, ale również świetna zabawa dla gości weselnych.


Kompletny zestaw prezentuje się niezwykle efektownie i gwarantuję, że goście weselni będą zachwyceni Waszym pomysłem! Co sądzicie o takiej propozycji?

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.