Jak wykorzystać hula hop na weselu? Sprawdźcie ciekawy pomysł!

Pomysłów na efektowne dekoracje weselne jest wiele, lecz można wykonać je także samemu w bardzo łatwy sposób. Wystarczy odrobina kreatywności i ciekawy pomysł, by zachwycić gości i siebie na własnym przyjęciu weselnym czy ślubie. Jednym z takich pomysłów jest wykorzystanie tradycyjnego hula hop :-)

Do udekorowania koła hula hop warto wykorzystać kolorowe balony w różnych odcieniach. Stwórzcie girlandę z balonów o różnych wielkościach i zamocujcie na kole. Jest to świetna propozycja na dekorację nad stół weselny lub też do ślubnej sesji foto.

źródło: Pinterest

Kolejny pomysł to ozdobienie koła żywymi kwiatami. Wykorzystajcie satynowe i szyfonowe kolorowe tasiemki do owinięcia koła, a następnie przytwierdźcie do niego kwiaty przy pomocy żyłki czy taśmy dwustronnej. Wykonanie jest szybkie, a efekt niesamowity!

Koło może także posłużyć jako nowoczesna rama do sesji foto, która stanie się świetnym tłem do weselnych zdjęć lub ozdobą sali weselnej. Wystarczy sznurek, którym przytwierdzicie Wasze fotki z okresu narzeczeństwa czy zdjęcia w gronie rodzinnym. 

Jak podoba Wam się ten pomysł?
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.