Urodziny dla chłopca

Urodziny każdego Malucha to dzień szczególny, bowiem kojarzony jest z pysznym tortem, prezentami i mnóstwem zabawy. Ważne jest też, by rodzice zadbali o wyjątkowość tego dnia i zorganizowali urodziny, które dzieci zapamiętają na długi czas. Dzisiaj podpowiemy, na co zwrócić uwagę organizując urodzinki dla chłopca.


Dzieci uwielbiają atrakcje, a takie możemy dostarczyć im przygotowując fantazyjne dekoracje, które ucieszą nie tylko jubilata, ale również jego gości. Dekoracje urodzinowe najlepiej dobierać do charakteru i osobowości naszego Malucha, a także jego upodobań
Wybierz motyw przewodni przyjęcia, na przykład samoloty - każdy chłopiec będzie zadowolony z roli pilota. Zorganizuj plastikową zastawę z motywem samolotu, niech wszystko pozostanie w niebieskiej kolorystyce. Nie zapomnij też o balonikach z chmurkami, które pomogą dzieciom poczuć, że naprawdę latają w przestworzach!

  

Możesz też zdecydować się na bardziej uniwersalne dekoracje na urodziny. Jeśli Twoje dziecko uwielbia intensywne, żywe kolory, postaw na kolekcję Monsterrr pełną szalonych wzorów i potworków, które spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Talerze w kształcie trójkąta, szalone czapeczki urodzinowe i fantazyjne słomki, to wszystko, czego potrzebujesz, by impreza urodzinowa Twojego Malucha sprawiła mu mnóstwo frajdy. 


Jeśli jednak Twój synek jest oazą spokoju, a jednocześnie chcesz stworzyć mu super przyjęcie, to postaw na bardziej stonowane dekoracje. Leśny motyw z przeuroczym liskiem sprawi, że będą, to oryginalne urodziny dla wszystkich dzieci! Papierowa girlanda czy drewniane sztućce, to naprawdę super pomysł!
Nie zapomnij też zaplanować atrakcji dla dzieci! Przygotuj dziecięce piosenki, pochowaj karteczki w balonikach z nagrodami, które dzieci będąźniej przebijać pod Twoim okiem. Możesz też wybrać maski w kształcie zwierzaków, które dzieci będą mogły samodzielnie pokolorować. Na koniec przygotuj drobne upominki dla gości w postaci słodkości lub drobnych figurek i zapakuj w spójne z dekoracjami urodzinowymi pudełeczka. 

Z pewnością tak zaplanowane urodziny dla dzieci będą niezapomniane na długi czas, a mały jubilat poczuje się w tym dniu naprawdę wyjątkowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.