Jak zorganizować udane wesele?

Organizacja ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Wystarczy zapomnieć o jednym drobnym elemencie, aby impreza okazała się nieudana. Planowanie należy zacząć na długo przed datą ślubu, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie idealnie wszystko zaplanować. Jeśli marzy Ci się wesele, które zostanie zapamiętane na długo przez gości, powinnaś zadbać również o atrakcje i zabawy. W końcu nic tak nie umila czasu, jak odrobina śmiechu!

Najważniejszą częścią wesela są zaproszeni goście. W końcu to najbliższe osoby, z którymi chcesz wspólnie przeżywać ten wyjątkowy dzień. Uśmiechy, uściski oraz gratulacje rodziny i przyjaciół są nieodzownym elementem każdego ślubu. Jeśli chcesz spędzić ten szczególny czas ze wszystkimi bliskimi osobami, musisz pomyśleć o zaproszeniach o wiele wcześniej. Piękne i eleganckie zaproszenia ślubne, a przede wszystkim te wręczane od serca pozwolą zaprosić gości w wyjątkowy sposób. Tylko wtedy masz gwarancję, że inne przyjęcie, urodziny koleżanki z pracy, czy wakacyjny wyjazd na pewno nie przeszkodzą we wspólnej zabawie.

Kolejną ważną sprawą jest wcześniejsze zarezerwowanie sali, orkiestry czy fotografa. Nie warto opóźniać zamówienia na ostatnią chwilę, ponieważ wymarzoną salę, może nam ktoś sprzątnąć sprzed nosa. Dokładnie tak samo jest z muzyką czy zdjęciami. Odwlekając moment rezerwacji, możemy zostać zmuszeni do wybrania jedynego dostępnego fotografa, lub orkiestry. Oprawa muzyczna jest niesamowicie ważna na weselu, a dobrej jakości zdjęcia są pamiątką na lata! Warto wykorzystać zabawne gadżety do sesji foto, które rozbawią do łez nawet po upływie znacznej ilości czasu. 


Zapewniając gościom dodatkowe atrakcje, jak gry i zabawy weselne, gwarantujesz wszystkim mnóstwo radości i cudowne wspomnienia. Ciekawym przykładem gry jest taniec z kotylionami, dzięki której, parkiet zapełni się w mgnieniu oka! Wodzirej wydając komendy, zachęca wszystkich do wspólnej zabawy, z coraz to nowymi osobami. Zależnie od instrukcji, czasem zielony kotylion tańczy z najbliższym niebieskim, czasem różowe kotyliony rozpoczynają pociąg. Wszystko zależy od wyobraźni!Gra weselna to, w ostatnich czasach, jedna z najpopularniejszych atrakcji weselnych. Angażując gości w test, podczas którego odpowiadają na pytania dotyczące Pary Młodej, zapewnisz sobie mnóstwo śmiechu. Przed weselem należy podać odpowiedzi na kilka pytań, na które będą odpowiadali wszyscy zabrani. Oczywiście, każdy dobry traf gwarantuje zabawny upominek w prezencie!
Dobrym pomysłem jest wykorzystanie specjalnych ankiet weselnych. Ankiety weselne zachęcą gości do udzielenia odpowiedzi na pytania, wśród których znajdą się także porady dla Panny Młodej. Wszystkie ankiety można zebrać i potraktować jako nowoczesną księgę gości. Przechowywane w specjalnym segregatorze staną się trwałą pamiątką. 

 

Jeśli chcesz zapewnić sobie i gościom niezapomniane wrażenia, musisz wykorzystać weselne lampiony. Wysyłając do nieba życzenia i pragnienia gwarantujemy sobie spełnienie ich, a przekazując rozterki i lęki, uwolnimy się od nich. Pokaz lampionów to niesamowicie efektowna i piękna prezentacja, która pozostanie we wspomnieniach na długo!
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.