Pomysłowe numerki na stół weselny

Organizując wesele często pojawia się problem z rozsadzeniem gości. Z pomocą przychodzą specjalnie przygotowane plany stołów, na którym umieszczone są numery stolików oraz przypisane im nazwiska gości. Drugą opcją ułatwiającą gościom znalezienie miejsc są ładne i pomysłowe numerki na stoliki. Warto zadbać o to, by nie tylko spełniały funkcję praktyczną, ale też były ładną dekoracją na wesele.

Jednym z pomysłów jest wykorzystanie specjalnych tabliczek. Tabliczki umieszczone są w ramce i ozdobione imionami Pary Młodej, datą ślubu i oczywiście numerem stolika. Znalazły się na nich także przepiękne ślubne grafiki, które Młoda Para może wybrać zależnie od motywu przewodniego ślubu i wesela.


Świetnym pomysłem są także specjalne drewniane numerki na stoliki. To trwała i bardzo modna dekoracja w stylu eco, która trafia w najnowsze trendy weselne. Numerki po ślubie można zachować i wykorzystać np. podczas urodzin - cyferki zawsze się przydadzą :-)Kolejna propozycja to numerki na stoliki weselne na patyczkach. W komplecie znajdują się liczby od 1 do 10, a patyczki umożliwiają wbijanie numerków w dowolne miejsce. Świetnie prezentują się wbite w słodkości bądź umieszczone w szklanych wazonikach. Wyglądają bardzo nowocześnie i oryginalnie, a przede wszystkim są widoczne z daleka.Pomysłowe numerki na stoliki weselne znajdziecie w sklepie z dekoracjami na ślub i wesele >tutaj<
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!