Jak zorganizować udany Wieczór Panieński?

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Przed ślubem warto jednak wyszaleć się z przyjaciółkami, a idealną okazją ku temu jest Wieczór Panieński! Ostatnia panieńska noc powinna być niezapomniana, fantastyczna i wymarzona, by Panna Młoda miała mnóstwo wspomnień na długie lata.

Jak zorganizować udany Wieczór Panieński? Przede wszystkim należy pomyśleć o prezencie dla Panny Młodej. Najczęściej wybierane prezenty dla Panny Młodej to kusząca zmysłowa bielizna, którą Panna Młoda będzie mogła wykorzystać już podczas nocy poślubnej. Miękkie koronki, kroje podkreślające figurę i nowoczesne fasony sprawią, że bohaterka Wieczoru Panieńskiego stanie się boginią. Kolejny pomysł na prezent to gotowe zestawy prezentowe, w których można znaleźć kajdanki, erotyczne gadżety bądź dodatki, które sprawdzą się w dniu ślubu.

Jeśli macie już prezent na wieczór panieński to warto pomyśleć o gadżetach na wieczór panieński. Bardzo ważna jest stylizacja dziewczyn. Najczęściej wybierane dodatki do stroju to opaski na wieczór panieński czy przypinki z imionami dziewczyn. Pannę Młodą warto wyróżnić specjalną opaską z welonem, która będzie pasować do stroju.


Bardzo ważne są też gry i zabawy na panieński, które nie pozwolą Wam się nudzić podczas długiej szalonej nocy. Karty z zadaniami czy gry mające na celu odkrycie sekretów dziewczyn to super pomysł.
Warto pomyśleć też o dekoracjach stołu i pomieszczenia. Najlepiej, by cały Wieczór Panieński zorganizowany był w tym samym stylu. Najmodniejsze motywy przewodnie to zeberka, czarno-różowe dziewczęce grafiki, Pin-Up czy słodki wieczór z mnóstwem babeczek i apetycznych smakołyków. Na stole powinny znaleźć się śliczne papierowe kubeczki i talerzyki, które ułatwią sprzątanie po imprezie i udekorują stół. Nie można zapomnieć też o plastikowych kieliszkach oraz dodatkach z imieniem Panny Młodej. Jeżeli chodzi o dekoracje pomieszczenia należy pamiętać o balonach na wieczór panieński, puszystych kulach czy kolorowych girlandach. Są to niedrogie dodatki, które fantastycznie dekorują pomieszczenie.Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!