Rocznica ślubu - jak ją świętować?

Rocznica ślubu to bardzo ważna data, w szczególności dla świeżo upieczonych małżeństw. Magiczny czas dla dwojga, w którym celebrujecie spędzone ze sobą miesiące i lata i wspominacie najpiękniejsze chwile. By świętować rocznicę ślubu nie trzeba wiele. Możecie zabrać partnera na romantyczny spacer, przygotować kolację przy świecach czy po prostu spędzić czas tak, jak najbardziej lubicie. Jeżeli jest to okrągła rocznica warto świętować ją w otoczeniu najbliższych, w pięknym miejscu, z cudownymi dodatkami. Dekoracje na rocznicę ślubu nie tylko stworzą cudowny klimat, ale nadadzą uroczystości charakteru.

Najczęściej wybierane kolory na rocznicę ślubu to złoto bądź srebro. Wśród dekoracji stołu sprawdzą się szczególnie dobrze serwetki w tych odcieniach bądź z takimi zdobieniami. Blasku i romantyzmy nadadzą piękne świece, które możecie umieścić w efektownych świecznikach. Przez środek stołu najlepiej puścić satynowy bieżnik, który delikatnie połyskuje i wprowadza odrobinę elegancji. Bardzo dobrym pomysłem jest wykorzystanie tabliczek na stoliki zdobionych pięknymi ornamentami i imionami świętującej Pary. Na sali najlepiej będą prezentować się balony. Czy te klasyczne lateksowe ułożone w przepiękne girlandy czy duże balony foliowe, które z daleka będą informowały, którą rocznicę świętujecie. Balony foliowe to świetny pomysł na spersonalizowany dodatek, który pięknie prezentuje się na zdjęciach. Bardzo ładnie wyglądają także duże metalizowane serca, które są symbolem miłości.

Na taką okazję warto także przygotować tort lub ulubione ciasto małżonka. Miło będzie ozdobić go opłatkiem zdobionym liczbą świętowanych lat oraz Waszymi imionami. Taka dekoracja jest niedroga, szybka i przede wszystkim bardzo prosta, a efekt końcowy jest naprawdę rewelacyjny.


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.