Dekoracje samochodu do ślubu - wybierz najpiękniejsze

Samochód, który wiezie Młodą Parę do ślubu powinien prezentować się wyjątkowo. Niezbędne do tego będą dekoracje na auto, które je ozdobią i nadadzą mu typowo ślubnego charakteru. Jeżeli zastanawiacie się, jakie dekoracje na samochód najlepiej wybrać zapraszam do czytania.

Bardzo popularne, a jednocześnie atrakcyjne cenowo są tablice rejestracyjne na samochód ślubny. Możecie zdecydować się na tablice z gotowymi napisami, takimi jak Młoda Para, Just Married, Droga do raju czy Koniec wolności bądź wybrać personalizowane tablice. Na tych drugich istnieje możliwość umieszczenia imion Pary Młodej czy dowolnego tekstu, co sprawia, że Wasza droga do Kościoła czy USC będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Istnieje ogromny wybór wzorów graficznych, co pozwala na dopasowanie tablic do pozostałych dekoracji. Tego typu dodatek będzie się świetnie prezentował na zdjęciach ze ślubu i stanie się dla Was wspaniałą pamiątką. Warto dodać, że tablice powleczone są specjalną folią, która ochroni je przed ewentualnym deszczem, a rozmiar klasycznej tablicy rejestracyjnej powoduje, że z łatwością umocujecie je w ramce.

Drugi pomysł to wykorzystanie kokard czy bukiecików na klamki auta. Istnieję gotowe, już wywiązane kokardy, które w zestawie posiadają tasiemki do przywiązania bądź specjalne przylepce. Takie kokardy możecie przygotować również sami, wykorzystując materiały jak organza czy satyna. Kokardy umieszczone na każdej z klamek sprawią, że samochód będzie prezentował się naprawdę odświętnie.

Jeżeli chodzi o maskę samochodu warto ozdobić ją dużym, zauważalnym i bardzo charakterystycznym dodatkiem. Na masce można umieścić specjalne serca z materiałowych płatków róż czy przyczepić różyczki w dowolnym kolorze. Bardzo efektowne są komplety w postaci wianka i cylindra czy też melona i welona. Hitem tego roku są pluszowe misie na samochód stylizowane na Parę Młodą. Prezentują się uroczo i sprawią, że każdy z podziwem będzie oglądał Wasz samochód ślubny. Jeżeli zależy Wam także na efekcie dźwiękowym warto wykorzystać specjalne puszki, które umieszcza się z tyłu samochodu. Puszki zdobione są zabawnymi napisami i już z daleka informują wszystkich o przejeździe Młodej Pary. Drugim ciekawym dodatkiem jest flaga na samochód z napisem: "Jedziemy do ślubu". To świetny pomysł na oryginalny gadżet, który po ślubie może znaleźć się w Waszym mieszkaniu.Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!