UPOMINKI DLA GOŚCI WESELNYCH – CO WYBRAĆ?

Upominki dla gości weselnych to moda, która panuje od niedawna. Pomysł na obdarowywanie bliskich jest jednak czymś, o czym warto pamiętać podczas organizacji wesela. Pamiętając o nich, sprawiamy radość zarówno im ale także sobie. Wybierając podarunki dla gości weselnych koniecznie zastanówcie się jakie upominki będą pasować do Waszych dekoracji ślubnych. Aby nie podchodzić do tego wyboru z nudą, warto zapoznać się z możliwościami jakie przed nami stoją i jakie produkty dostępne są na rynku.

  1. Pudełeczka na upominki dla gości weselnych
Pudełeczka ze słodkościami jako upominek dla gości to wariant najbardziej klasyczny. Upominki w takim wydaniu sprawdzą się na każdym weselu. Pudełeczka mają różne wzory, a ich wnętrze możemy wypełnić różnego rodzaju słodkościami.


  1. Czekoladka z podziękowaniem za przybycie na wesele
Podziękowanie dla gości w formie czekoladki to także fajna propozycja na upominek. Wzory opakowań do czekoladek możemy dobrać odpowiednio do wybranego przez nas motywu przewodniego ślubu. Bardzo często opakowania takich upominków dostosowywane są odpowiednio do kolekcji dekoracji na stół weselny.  1. Ciasteczko z wróżbą 
Ciasteczka z wróżbą na ślubie to prezent, który może być także dodatkową atrakcją dla gości. Czytając wróżby goście weselni mogą świetnie się bawić i wymieniać informacjami o tym, co czeka ich w przyszłości.


  1. Porcelanowe figurki
Figurki z porcelany to upominek, który spodoba się każdemu. Dla nas najładniejsze to te z motywem aniołka oraz przynoszący szczęście słonik:)  1. Ramka ze zdjęciem
Dla osób, które chcą podziękować gościom weselnym zamieszczając swoje własne zdjęcie będzie idealnym wyborem. Ramka ze zdjęciem będzie nie tylko o Was przypominać, ale także dekorować wnętrza.


  1. Lusterko i otwieracz
Lusterko i otwieracz jako upominek to oryginalny pomysł na podziękowanie dla gości. Dla Panów będą to otwieracze, dla Pań - lusterka. Oba elementy posiadają zabawne napisy, które rozbawią niejednego gościa!
  1. Personalizowane pudełeczka na upominki
Podobnie jak przy zwykłych pudełeczkach, upominki te wypełniane są różnego rodzaju słodkościami. Od standardowych pudełeczek różnią się one tym, że posiadają imiona Pary Młodej oraz datę ślubu. Personalizowanie pudełeczka na upominki dla gości weselnych element będą nie tylko piękną ozdobą na stole weselnym ale także uroczym podarunkiem dla najbliższych.

  1. Personalizowane lizaki
Lizaki z personalizacją to kolejna propozycja dla osób, które chcą upominki zindywidualizować. Motywem dekoracyjnym wykorzystywanym najczęściej na lizakach jest serce. Taki motyw świetnie pasuje na uroczystość ślubną.


  1. Miodek dla gości
Słoiczek miodu dla gości weselnych to jedna z najbardziej nietypowych form upominków. Jeśli chcecie się wyróżnić i wiecie, że Wasi bliscy lubią miód, to ta propozycja jest idealna dla Was!  1. Słoiczek z personalizacją

Ostatnią przygotowaną propozycją na weselny upominek jest słoiczek z personalizacją. Do słoiczków możemy włożyć cukierki, czekoladki lub uwielbiane przez wszystkich żelki. Taki upominek na pewno zrobi wrażenie na każdym z gości.


Koniecznie dajcie znać jakie upominki dla Was są najlepsze? Z czego korzystaliście lub macie zamiar skorzystać?
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!