KOLOR ROKU 2016 WEDŁUG INSTYTUTU PANTONE. CZY BĘDĄ MODNE NA WESELACH I ŚLUBACH W TYM ROKU?


Jak co roku Instytut Pantone wybiera trendy kolorystyczne na kolejny rok kalendarzowy. Instytut Pantone to firma branży poligraficznej, która zasłynęła dzięki opracowaniu swojej własnej skali kolorów. Według nich, w tym roku najmodniejsze będą pastele. Dwie najmodniejsze barwy roku 2016 to Rose Quartz oraz Serenity.

Czy kolory te sprawdzą się jako aranżacje dekoracyjne na ślubach i weselach? Specjaliści zajmujący się modą ślubną twierdzą, że takie kolory będą idealnie pasować na uroczystość zaślubin. Nic w tym dziwnego, kolory te bardzo ładnie prezentują się w dekoracjach ślubnych. Już teraz Pary Młode na całym świecie wybierają dodatki weselne w tych dwóch modnych barwach.


źródło: http://zonamodna.com/slubne-kolory-2016-roku-wg-pantone-rose-quartz-i-serenity/ 

źródło: http://zonamodna.com/slubne-kolory-2016-roku-wg-pantone-rose-quartz-i-serenity/ 


Bez wątpienia Rose Quartz oraz Serenity będą najchętniej wybieranymi barwami na ślub w 2016 roku. Warto zatem zorientować się jakie dekoracje ślubne w tych modnych kolorach dostępne są w naszych rodzimych sklepach z dekoracjami weselnymi. Sklep internetowy ŚlubneZakupy.pl oferuje wiele dodatków w modnych pastelach, w które możecie się zaopatrzyć, przygotowując aranżacje dekoracyjne na ślub. Do wyboru mamy tutaj m.in. pudełeczka na upominki dla gości weselnych, której kokardka zaprojektowana została w odcieniu Rose Quartz.
Dekoracje stołu weselnego w pastelowych barwach możecie także zaaranżować, wykorzystując gotową kolekcję. Przewodnim wzorem całej kolekcji jest kwiat Piwonii, który świetnie wpasowuje się w obecne trendy ślubne. Oprócz pudełeczek na upominki dla gości znajdziecie w niej także personalizowany plakat powitalny na ślub, czekoladki ślubne, księgę gości weselnych, winietki z nazwiskami gości weselnych oraz wiele innych dodatków dekoracyjnych utrzymanych w pastelowych kolorach.

Kolory wybrane przez Instytut Pantone: Rose Quartz oraz Serenity na pewno będą królować na weselach i ślubach w 2016 roku. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego http://www.slubnezakupy.pl/ i wybierz dodatki ślubne i weselne dla siebie.Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!