Już jest: kolor roku 2015!

Pantone jak co roku wyznacza trendy, typując kolor, który będzie najmodniejszym odcieniem przez najbliższe 12 miesięcy. Wyborem tej firmy kierują się nie tylko projektanci mody, dekoratorzy wnętrz, designerzy, ale też branża ślubna:) Przyznam, że przyszłoroczny wybór zaskoczył mnie dość mocno. W zeszłych latach w typach Pantone znalazła się m.in. szmaragdowa zieleń czy fioletowy Radiant Orchid, które bardzo szybko pokochały Panny Młode i wybierały jako kolory przewodnie swoich wesel. Przykładem jest jedna z ulubionych kolekcji naszych klientek: kolekcja z dodatkami ślubnymi Fioletowa, w której znajdziecie m.in. pudełeczka dla gości, wizytowniki, poduszkę na obrączki, księgę gości weselnych czy kieliszki do wódki weselnej! Powstanie tej kolekcji było inspirowane właśnie kolorem roku Pantone 2014.

W 2015 roku specjaliści ds. kolorów wybrali... MARSALĘ! Czy ta nazwa też brzmi dla Was obco?;) Marsala to mieszanka koloru bordowego z z odcieniem czerwonego wina, przez profesjonalistów określana jako "ziemisty odcień winnej czerwieni". 


To właśnie ten kolor może stać się genialną inspiracją jako motyw przewodni Waszego wesela! Marsala jest odcieniem ciepłym, który w pierwszym skojarzeniu pasuje najbardziej do jesiennych ślubów. Równie dobrze odnajdzie się jednak w stylistyce ślubów zimowych oraz letnich - wyobraźcie sobie tylko ciepły, sierpniowy wieczór, zachód słońca, żółte kłosy zbóż, a do tego bordowy bukiet ślubny przepasany szeroką satynową tasiemką w tym samym odcieniu... Pięknie, prawda?:) Poniższe tablice z pewnością przyniosą Wam potężną dawkę inspiracji!

Źródło: bridalmusings.com

Źródło: bridalmusings.com

Źródło: knotsvilla.com

Źródło: esteraevents.com


Źródło: bridalmusings.com

Źródło: blog.fiftyflowers.com

Źródło: www.tulleandchantilly.comSklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!