Kolor Roku 2013 - już jest!!!!
 Na dobry początek Nowego Roku przedstawiamy Wam Kolor Roku 2013:-) Jest nim.... EMERALD, czyli szmaragdowa zieleń.  Jak ogłosiła firma Pantone Inc., specjalista w dziedzinie kolorów, to właśnie Emerald będzie gościł na salonach w tym roku!


Lubicie modne rzeczy? Musicie więc wybrać Emerald na swoje dodatki ślubne! Kreacje w odcieniach głębokiej zieleni można było już podziwiać na pokazach kolekcji wiosennej 2013 takich znanych marek jak Valentino, Dolce & Gabbana, Marni and Roland Mouret. Możecie być pewni, że Emerald zagości nie tylko w Waszych szafach. Także światowi designerzy z innych dziedzin zdecydowali się wybrać szmaragdową zieleń w swoich projektach.

Emerald green to kolor symbolizujący wzrastanie, barwa kojarzona jest ze szczęściem i bogactwem. To szlachetny i zdecydowanie bardziej relaksujący kolor niż żywy odcień tangerine tango, który Pantone wybrał w roku 2012. Jesteśmy przekonani, że znajdzie swoich zwolenników, którym przypadnie podobnie jak nam do gustu.Emerald green doskonale wygląda w połączeniu z metalicznymi kolorami - złotym, srebrnym i połyskliwymi dodatkami. Dobrym pomysłem w ślubnych aranżacją będzie połączenie z bielą, starym złotem oraz innymi odcieniami zieleni. Szmaragdowa zieleń doskonale wygląda w towarzystwie szlachetnych materiałów i dodatków, z których tworzone są dekoracje - w związku z tym perły, aksamit i szlachetne kruszce będą dobrym wyborem przy komponowaniu aranżacji.


Zobaczcie jakie dekoracje i dodatki ślubne mogą pojawić się na Waszym przyjęciu weselnym w tym roku.


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!