Dobieramy idealne podziękowania dla gości weselnych - CZĘŚĆ IITak, jak obiecałam ostatnio, dziś część II pomysłów na podziękowania dla gości:) Gotowi? Start!

Drobiazgi, które zostaną w pamięci na dłużej

Rewelacyjną formą prezentów ślubnych są metalowe winietki-przypinki dla gości. Taki podarek będzie miał wiele zastosowań:
1. Na początku imprezy przypinki kładziemy na talerzach gości tak, by spełniały funkcję wizytówek z imieniem i nazwiskiem. 
2. Gdy goście przypną je do swoich sukienek i koszul, znacznie łatwiej będzie im rozmawiać z nowo poznanymi osobami i przełamywać tzw. pierwsze lody.
3. Po zakończeniu wesela, winietki-przypinki będą trwałą pamiątką tej wyjątkowej nocy! 

Źródło: SlubneZakupy.pl

 Źródło: SlubneZakupy.pl

Źródło: SlubneZakupy.pl

Bardzo modnym pomysłem na prezenciki dla gości są również słoiczki z miodem. Czyż można sobie wyobrazić słodszą formę podziękowań? Na szkle umieszczona jest personalizowana etykieta z imionami Młodych i datą ślubu, a sam słoiczek jest ozdobiony papierową serwetką i kwiatkiem. Pyszny miód doskonałej jakości pochodzi z polskich pasiek. To wyjątkowo wykwintna forma ślubnych podziękowań!

 Źródło: SlubneZakupy.pl

 Źródło: SlubneZakupy.pl

Trendem godnym polecenia w tematyce ślubnych podziękowań są chińskie ciasteczka z wróżbą. Takie prezenciki ułożone na nakryciach na ślubnym stole zaskoczą naszych gości oraz staną się ciekawą atrakcją ślubną. Nasi goście będą zaintrygowani, jaka wróżba znajduje się w ich ciasteczku, będą mogli porównywać swoje teksty i wspólnie je komentować:)

Źródło: SlubneZakupy.pl

Źródło: SlubneZakupy.pl

Na sam koniec zostawiłam dla Was najbardziej oryginalny, a jednocześnie zabawny i praktyczny gadżet: metalowe lusterka i otwieracze do butelek – tego jeszcze nie było! Zarówno lusterka, jak i otwieracze dostępne są w różnych kolorach i zabawnych napisach. Możemy skompletować idealne prezenty dla gości, ofiarowując otwieracze do butelek mężczyznom, zaś lusterka z napisami - kobietom. Gadżety są dostępne wyłącznie w sklepie SlubneZakupy.pl!

Źródło: SlubneZakupy.pl

Źródło: SlubneZakupy.pl

Źródło: SlubneZakupy.pl

Źródło: SlubneZakupy.pl

Podziękowania dla gości to obecnie niezbędny element ślubu. Rodzaj prezencików, jakie rozdamy naszym gościom, zależy jedynie od naszego gustu i pomysłowości. Goście weselni będą zachwyceni taką formą okazania naszej wdzięczności i na pewno będą pozytywnie wspominać nasz ślub.

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2013: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!