Dobieramy idealne podziękowania dla gości weselnych - CZĘŚĆ I

Podziękowania dla gości weselnych stały się w ostatnich latach niezwykle popularnym trendem obecnym na właściwie każdym weselu. Ofiarowanie drobnego upominku to idealny sposób na podziękowanie naszym najbliższym za to, że zechcieli nam towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu i wspólnie dzielić się emocjami. Jak dobrać prezenciki dla gości, które zostaną w ich pamięci na zawsze? Zapraszamy na przegląd bieżących trendów ślubnych! 

A, jeszcze jedno: pomysłów na podziękowania dla gości jest tak wiele, że post rozbiłam na II części - dziś część I, a II wkrótce po weekendzie!:)

Woreczki i pudełeczka na drobiazgi i słodkości

Najbardziej klasyczną formą ślubnych podziękowań są woreczki z organzy z tasiemką. Wrzucamy do nich migdały w lukrze, belgijskie czekoladki, drażetki, małe aniołki czy pamiątkowe breloczki. Tak przygotowane prezenciki umieszczamy na talerzach gości weselnych lub bezpośrednio w pobliżu zastawy.

Źródło: SlubneZakupy.pl

Źródło: SlubneZakupy.pl

 Źródło: SlubneZakupy.pl

Klasyczny kształt pudełeczek na podziękowania to biały kwadratowy sześcian. Taka forma pozwala nam na samodzielne ozdobienie i nadanie charakteru prezencikowi. Pudełeczka na prezenty dla gości weselnych możemy udekorować wstążkami, kokardkami, cyrkoniami, taśmą diamentową czy etykietami. Tak indywidualnie stworzone podziękowania staną się niezwykle efektowne i dopasowane do konwencji naszego wydarzenia. Jeśli jednak nie wygospodarujecie czasu na własnoręczne przygotowywanie ozdób, to w sklepach z dekoracjami ślubnymi z pewnością znajdziecie wymarzone pudełka!

 Źródło: SlubneZakupy.pl

  Źródło: SlubneZakupy.pl


 Źródło: SlubneZakupy.pl

Gdy poszukujecie czegoś bardziej niesztampowego, warto wybrać gotowe pudełeczka dla gości w kształcie fraków ślubnych i sukienek. Takie pudełeczka są ładne, eleganckie oraz bardzo praktyczne – pasują do każdego wystroju sali weselnej oraz... stroju Pary Młodej;) Prezentują się rewelacyjnie przy każdym nakryciu na stole ślubnym, a ich zabawna forma z pewnością wywoła uśmiech na twarzy naszych najbliższych.

Źródło: SlubneZakupy.pl

Coraz popularniejsze są również pudełeczka dla gości weselnych w kształcie krzesełek, do których dołączamy bileciki z nazwiskami gości. Takie prezenciki umieszczone przy nakryciu z pewnością spełnią funkcję wizytówki oraz cudownie uzupełnią dekorację stołu, a wypełnione słodkościami staną się wspaniałą formą podziękowania dla weselników.

Źródło: SlubneZakupy.pl

Źródło: SlubneZakupy.pl

Nie wiecie, co najlepiej włożyć do Waszych pudełeczek lub woreczków? Zdradzę Wam, że właśnie przyjechała do nas świeżutka dostawa prosto z Włoch: REWELACYJNE migdały w białym lukrze, oblane dwoma rodzajami czekolady: białe i mlecznej! Uwierzcie, że migdały są boskie!

Źródło: SlubneZakupy.pl


Część II już wkrótce!:)
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2013: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!